Apie mus

ARIJUS – nuo 1992 metų savo veiklą vykdanti, viena iš didžiausių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovių Lietuvoje, krovinių gabenimo konteineriais pradininkė šalyje.

ARIJUS, UAB – tai sėkmingo šeimos verslo istorija. Arijus Ramonas, ARIJUS, UAB generalinis direktorius, 1992 metais Kaune įsteigė bendrovę, kuri savo veiklos kelią pradėjo tapusi konteinerinės laivybos linijos „Maras linija“ atstove Lietuvoje. Įmonė gali drąsiai save vadinti krovinių gabenimo konteineriais pradininke šalyje.

Jau 32 metus lietuviško kapitalo įmonė ARIJUS, UAB, vadovaudamasi skaidraus verslo principais, randa ir kuria kelius Jūsų kroviniams. Per šį laikotarpį bendrovė atvedė daug didelių ir sėkmingų okeaninės laivybos kompanijų į Klaipėdos uostą bei regioną, sukūrė pirmąją Lietuvoje trumpųjų nuotolių laivybos liniją, pirmoji šalyje sukūrė šaudyklinio konteinerinio traukinio koncepciją bei įgyvendino bandomąjį vežimą.

32

Metai rinkoje

374

Profesionalių darbuotojų

5

Šalyse įmonės atstovybės

ARIJUS, UAB yra pelniusi daug reikšmingų apdovanojimų, tokių kaip „Metų eksportuotojo“ vardas, „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalis, „Lietuvos metų ekspeditorius“ ir kiti.

Šiandien ARIJUS, UAB yra viena iš logistikos lyderių Lietuvoje, kuri 374 profesionalių darbuotojų 13-oje ARIJAUS grupės įmonių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Nyderlanduose ir Vokietijoje dėka teikia logistikos paslaugas „nuo durų iki durų” visame pasaulyje. Krovinių ekspedijavimą vykdo jūra, autotransportu, geležinkeliu, oru ir kombinuotu transportu, profesionaliai perveža pavojingus ir negabaritinius krovinius, teikia sandėliavimo, laivų frachtavimo, muitinės tarpininkų bei kitas su logistika susijusias paslaugas.

Vedama ilgametės patirties ARIJAUS profesionalų komanda gali Jums pasiūlyti inovatyviausius ir labiausiai Jūsų individualius poreikius atitinkančius logistikos sprendimus.

Biurai įsteigti:
 • Kaune, Klaipėdoje

  (Lietuva)

 • Rygoje

  (Latvija)

 • Taline

  (Estija)

 • Roterdame

  (Nyderlandai)

 • Krėfelde

  (Vokietija)

Sertifikatai