Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos

Naujienos

19
Gegužė
2014

„ARIJAUS“ REMIAMAS GOLFO TURNYRAS SUVIENIJO GERIEMS DARBAMS

„ARIJAUS“ REMIAMAS GOLFO TURNYRAS SUVIENIJO GERIEMS DARBAMS

Gegužės 18 d. golfo kurorte „National Golf Resort“ ketvirtą kartą įvykęs turnyras „Golfas iš širdies“ šiais metais sulaukė itin didelio dalyvių būrio – jame varžėsi beveik 60 žaidėjų iš Lietuvos bei užsienio šalių. Pagrindinis turnyrą organizuojančio labdaros ir paramos fondo „Golfas iš širdies" rėmėjas – krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus“. Fondas rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais.
18
Gegužė
2014

„ARIJUS“ BĖGO UŽ VILTĮ

„ARIJUS“ BĖGO UŽ VILTĮ

Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus“ darbuotojai gegužės 18 dienos popietę su šeimomis vėl rinkosi į „Vilties bėgimą“. Iš viso bėgime dalyvavo beveik 30 socialiai atsakingos įmonės darbuotojų ir jų šeimos narių.
16
Gegužė
2014

„ARIJUS“ PRISTATYTAS „BREAKBULK EUROPE 2014“ PARODOJE

„ARIJUS“ PRISTATYTAS „BREAKBULK EUROPE 2014“ PARODOJE

Vienos iš seniausiai rinkoje dirbančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus“ patirtis gabenant negabaritinius krovinius gegužės 12-15 dienomis dienomis sulaukė nemažo susidomėjimo „Breakbulk Europe 2014“ parodoje Antverpene, Belgijoje. „Breakbulk Europe“ yra didžiausia pasaulyje paroda, sutraukianti negabaritinių krovinių rinkos verslininkus bei krovinių savininkus vienoje vietoje. Šiais metais „Arijus“ jau antrą kartą šiame renginyje dalyvavo su atskiru stendu.
01
Gegužė
2014

„ARIJAUS“ GRUPĖ TURI ISOPA SPECIALISTĄ

„ARIJAUS“ GRUPĖ TURI ISOPA SPECIALISTĄ

Iš komandiruotės Roterdame, Nyderlanduose, Laivybos linijų agentavimo departamento operacijų direktorius Arvydas Valiulis grįžo su puikiomis naujienomis – vadovas įveikė ISOPA Europos diizocianato ir poliolio gamintojų asociacijos (European diISOcyanite & Polyol producers Association) egzaminą. Asociaciją įkūrė 8 šių produktų gamintojai, tarp kurių tokie visiems žinomi vardai kaip BASF, Bayer, Repsol, Shell.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU