Naujienos

Naujienos

12
Spalis
2015

IŠBANDĖ JĖGAS "GINTARINĖJE JŪRMYLĖJE"

IŠBANDĖ JĖGAS "GINTARINĖJE JŪRMYLĖJE"

Penkioliktąjį kartą vykęs tarptautinis bėgimas “Gintarinė jūrmylė” į Smiltynės trasas pakvietė varžytis ne tik geriausius šalies bei užsienio bėgikus, bet ir įmonių, organizacijų, asociacijų bei įstaigų komandas. Sėkingai įmonei atstovavo ir krovinių gabenimo bei ekspedijavimo įmonių grupės "Arijus" komanda.
22
Rugsėjis
2015

„ARIJUS" DOMINA KAZACHSTANO VERSLININKUS

„ARIJUS" DOMINA KAZACHSTANO VERSLININKUS

Almatoje (Kazachstane) vykusioje parodoje „Transit-Kazakhstan 2015“ pristatytos „Arijaus” grupės paslaugos. Kazachstane lankęsis UAB „Arijus“ projektų vadovas Šarūnas Čekanavičius pasakojo, kad vizitas turėjo du pagrindinius tikslu: „Vykome sudalyvauti parodoje ir aplankyti potencialius klientus Almatoje bei Astanoje."
22
Rugsėjis
2015

UAB ARIJUS BAIGĖ VYKDYTI EKSPORTO PLĖTROS PROJEKTĄ

UAB ARIJUS BAIGĖ VYKDYTI EKSPORTO PLĖTROS PROJEKTĄ

UAB Arijus, nuo 1992 metų veiklą vykdanti, viena iš didžiausių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovių Lietuvoje, siekdama didinti produktyvumą bei konkurencingumą, įgyvendino projektą „UAB „Arijus“ produktyvumo didinimas, dalyvaujant tarptautinėse parodose“ projekto Nr. VP2-2.1–ŪM–04–K–05-045. Projektas įgyvendintas pagal Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonę „Naujos galimybės“ penktąjį kvietimą.
16
Rugsėjis
2015

“ARIJUS” STIPRINA RYŠIUS KAZACHSTANE

“ARIJUS” STIPRINA RYŠIUS KAZACHSTANE

Almatoje (Kazachstane) atidaryta tarptautinė paroda „Transit-Kazakhstan 2015“. Renginyje drauge su Klaipėdos valstybiniu jūrų uostu pristatomos ir “Arijaus” - vienos iš didžiausių Lietuvoje krovinių ekspedijavimo ir gabenimo įmonių grupių – paslaugos.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU