Naujienos
Grįžti atgal
2014 02 07

KROVINIŲ GABENIMO IR EKSPEDIJAVIMO ĮMONĖS SAVANORIAI AKTYVIAI DALINASI PRAKTINE PATIRTIMI SU MOKSLEIVIAIS


Vos prasidėjus metams, „Arijaus" įmonių grupės  savanoriai vyko į susitikimus su moksleiviais, kur supažindino su savo profesijomis. Bendrovė pernai prisijungė prie profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!" ir nuo to laiko aktyviai dalyvauja šioje veikloje.

 

Vasario 3 d. pamoka apie ekspedijavimą surengta Klaipėdos „Vytauto Didžiojo gimnazijos" vienoliktokams, o vasario 5 d. į įmonių grupės biurą Klaipėdoje atvyko uostamiesčio „Laivininkų mokyklos" auklėtiniai.

 

„Kiekvienoje pamokoje labai džiugiai nuteikia mokinių klausimai ir susidomėjimas, o mes esame laimingi galėdami iš pirmų lūpų pasakoti, kaip patys pradėjome karjerą, ir taip galbūt nukreipti moksleivius tinkama linkme, renkantis savo studijas, paskatinti mokytis tam tikrų dalykų ir įkvėpti siekti aukščiausių tikslų", - pasakojo „Arijaus" viešųjų ryšių atstovė ir bendrovės koordinatorė projekte „Kam to reikia?!" Rita Girdvainytė.

 

Įmonių grupės savanoriai jau yra surengę pamokas apie laivybos linijų agentavmą, ekspedijavimą, bendrai pristatę visos grupės veiklą. Vienas iš socialiai atsakingos bendrovės tikslų šiame projekte - paskatinti jaunimą likti studijuoti ir dirbti Lietuvoje. „Arijaus" grupėje šiandien dirba daugiau nei 200 profesionalių darbuotojų Baltijos šalyse bei Baltarusijoje.

 

 

 
Grįžti atgal