Naujienos
Grįžti atgal
2014 01 01

„ARIJUS" LAIKOSI AUKŠTŲ SAUGOS IR KOKYBĖS REIKALAVIMŲ

 

Praėjusių metų pabaigoje krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus" pelnė dar vieną svarbų įvertinimą - bendrovės veiklos kokybės politika viena iš nedaugelio Lietuvoje pripažinta atitinkanti SQAS sistemos reikalavimus. Saugos ir kokybės vertinimo sistema SQAS (angl.: Safety & Quality Assessment System) yra Europos chemijos pramonės asociacijos reikalavimai, sukurti specialiai logistikos paslaugų teikėjams. „Įvertintas „Arijaus" profesionalumas ir patirtis. Tai įrodo, kad bendrovė klientams teikia saugias bei kokybiškas paslaugas, rūpinasi aplinkosauga, yra inovatyvi", - pasakojo „Arijaus" generalinis direktorius Arijus Ramonas.

 

Bendrovė ruošėsi apie metus - veikla buvo sutvarkyta pagal SQAS reikalavimus, vykdyti darbuotojų mokymai. „Daugėjant logistikos įmonių, saugumas ir aplinkosauga tampa šių dienų iššūkiais, todėl vis daugiau svarbių klientų - didelių įmonių - pageidauja, jog vežėjai atitiktų aukštus SQAS reikalavimus. Tai ypač reikalinga, siekiant išlikti konkurencingame lygyjeVakarų Europoje", - tvirtino A. Ramonas.

 

Kol kas Lietuvoje yra tik dvi bendrovės, pripažintos veikiančios pagal SQAS saugumo ir kokybės sistemos reikalavimus. UAB „Arijus" - viena iš jų. Įmonės vadovo teigimu, ši sistema yra itin naudinga ir siekiant tobulinti veiklą ateityje. „Sistema ne tik padeda klientams įvertini bendrovės teikiamų paslaugų kokybę, tačiau taip pat nuolat parodo silpnąsias veiklos puses, kurias reikia gerinti. Vadovavimasis SQAS yra tęstinis procesas, padedantis tobulinti visos įmonių grupės veiklą visose srityse", - pasakojo Arijus Ramonas.

 

2013 metais UAB „Arijus" taip pat buvo suteiktas AEO sertifikatas „Muitinės formalumų supaprastinimas / saugumas ir sauga", 2011 metais - Bendrosios garantijos sertifikatas TC31, taip pat jau dešimtmetį bendrovė veikia laikydamasi ISO vadybos ir aplinkosaugos standartų.

 
Grįžti atgal