Naujienos
Grįžti atgal
2013 12 13

„ARIJAUS" DARBUOTOJAI SU DOVANOMIS LANKĖSI GYVŪNŲ GLOBOS NAMUOSE „5 PĖDUTĖS"


Artėjančių Šv. Kalėdų proga „Arijaus" grupės darbuotojai Klaipėdoje nutarė paruošti šventinį stalą beglobiams gyvūnams ir apsilankė globos namuose „5 pėdutės". Gyvūnams neabejingi socialiai atsakingos įmonės darbuotojai surinko maisto ir pristatė jį į globos namus.

 

Susipažinę su „5 pėdučių" globotiniais, „Arijaus" darbuotojai buvo maloniai nustebinti jų draugiškumu ir meilumu. „Dažnai galvojame, kad gyvūnų globos namai yra liūdna vieta, kurios kai kas net vengia, bijodami suvokti, kaip žiauriai su ištikimais augintiniais kartais pasielgia žmonės. Tačiau „pėdutėse" nuotaika visai kitokia - žinoma, šie gyvūnai neturi šeimininkų, tačiau šunys ir katės čia yra prižiūrėti, pamaitinti, socializuojami, jiems kantriai ieškoma naujų šeimininkų. Todėl kolegos neišvyko iš globos namų su slogia nuotaika. Greičiau pasiryžę atvykti dažniau, savanoriauti, atvežti maisto, skirti dalį savo pajamų mokesčio - juk tiek nedaug reikia, kad kailiniuoti šių namų gyventojai būtų laimingesni", - pasakojo „Arijaus" viešųjų ryšių ir reklamos specialistė Rita Girdvainytė.

 

Įmonės darbuotojai taip pat susipažino su keturkojais „Linksmųjų pėdučių" darbuotojais - terapeutais. Šie specialiai tam atrinkti šunys teikia kanisterapijos paslaugas vaikams su negalia, taip pat keliauja į vaikų bei senelių globos namus.

 

 
Grįžti atgal