Naujienos
Grįžti atgal
2013 12 13

PASINAUDODAMA ES PARAMA, UAB „ARIJUS" PLĖTĖ VERSLO RYŠIUS PARODOSE

 

Per pastaruosius metus krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus" atstovai tarptautinėse transporto ir logistikos parodose savo paslaugas pristatė atskirame stende. Tai padaryti padėjo ES parama - dalyvavimas minėtose parodose dalinai finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal priemonę „Naujos galimybės". Bendra projekto vertė - 102 377 Lt, ES pinigais finansuota suma sudarė 53 236 Lt. Įmonių grupė nuo 2012 metų spalio iki šių metų rudens dalyvavo tarptautinėse parodose Minske (Baltarusija), Miunchene (Vokietija), Antverpene (Belgija) bei Maskvoje (Rusija), kur plėtė rinkas, ieškojo naujų klientų, užmezgė bei atnaujino kontaktus.

 

Pasak „Arijaus" rinkodaros ir plėtros direktoriaus Egidijaus Ramono, atskiras ekspozicinis stendas renginiuose buvo itin naudingas. „Anksčiau parodose dalyvaudavome su kitomis bendrovėmis, taigi natūralu, jog tekdavo dalintis dėmesiu. Tuo metu atskiras stendas leido išsamiai supažindinti parodos lankytojus su teikiamomis paslaugomis, betarpiškai pabendrauti, užmegzti kontaktus, plėsti verslo ryšius", - džiaugėsi E. Ramonas.

 

Pasinaudodama ES parama, įmonių grupė pirmą kartą dalyvavo prestižinėje parodoje Belgijoje. „Parodos Minske, Maskvoje, Miunchene, Kazachstane mums jau yra tradicinės. Jas laikome strategiškai svarbiausiomis ir stengiamės dalyvauti kasmet. O į Antverpeną, kur „Breakbulk" renginyje susirenka didžiausi negabaritinių krovinių rinkos žaidėjai, anksčiau vykdavome tik kaip lankytojai. Šiais metais parodoje Belgijoje su savo stendu dalyvavome pirmą kartą, pavyko sudominti parodos lankytojus mūsų paslaugomis", - pasakojo bendrovės rinkodaros ir plėtros vadovas Egidijus Ramonas.

 

Viena iš seniausiai rinkoje veikiančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovių „Arijus" dalyvaudama parodose labiausiai akcentavo konteinerių pervežimus, nuosavo autotransporto pajėgumus, konteinerinį traukinį „Merkurijus" (Klaipėda-Maksva-Klaipėda), sandėliavimo paslaugas bei Baltijos šalių uostus tranzitiniams kroviniams. Daugiau nei dvidešimt vienerių metų patirtį turinti įmonių grupė šiandien savo klientams bei partneriams gali pasiūlyti optimalius logistikos sprendimus visame pasaulyje įvairiems kroviniams visų rūšių transportu „nuo durų iki durų".

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU