Naujienos
Grįžti atgal
2013 02 01

2012 METŲ REZULTATAI LEIS „ARIJUI" ŽENGTI TVIRTĄ ŽINGSNĮ NAUJŲ IŠŠŪKIŲ LINK

 

Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus", praėjusiais metais paminėjusi solidų 20 metų gyvavimo jubiliejų, 2012 m. toliau stiprino pozicijas rinkoje. Praėjusiais metais UAB „Arijus" drauge su partneriais pradėjo įgyvendinti šaudyklinio traukinio „Merkurijus" (Klaipėda-Maskva-Klaipėda) projektą, atnaujino ir išplėtė nuosavo krovininio transporto parką, Latvijoje ir Estijoje įkūrus naujas dukterines įmones „Kontransa", pradėta atstovauti laivybos liniją OPDR visose trijose Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

 

UAB „Arijus" Finansų direktoriaus Gedimino Garkausko teigimu, praėję metai vertinami pozityviai - įmonių grupės pardavimai išliko panašūs kaip 2011 metais ir siekė 81 mln. Lt, o bendrasis pelnas išaugo daugiau nei milijonu litų. „Tiesa, reikia pažymėti, kad padidėjo veiklos sąnaudos. Tai pirmiausia susiję su atstatytais į prieškrizinį lygį darbo užmokesčiais, naujų darbo vietų kūrimu, taip pat darbuotojams paskirtos premijos už 2012 metus", - kalbėjo G. Garkauskas. Teigiami praėjusių metų veiklos rezultatai - EBITDA pasiekė beveik 5 mln. Lt - leido toliau stiprinti įmonių grupės finansinį patikimumą: grupės nuosavybė pasiekė 4 mln. Lt, o bendrasis likvidumas priartėjo prie optimalaus.

 

Šiais metais viena iš seniausiai rinkoje dirbančių krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonių kelia sau ne ką mažiau ambicingus tikslus. Žadama toliau stiprinti ekspedicinę veiklą tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, kuriose dirba dukterinės įmonės, vystyti šaudyklinio traukinio „Merkurijus" projektą. „Labai svarbu pažymėti ir tai, jog šiais metais ketinama tęsti sunkiasvorio transporto parko plėtrą ir atnaujinimą, įsigyjant kelias dešimtis naujų vilkikų. Naujesnės transporto priemonės ne tik leidžia optimizuoti remonto išlaidas, užtikrinti stabilesnį darbą, bet ir toliau pildyti vieną iš „Arijaus" kaip socialiai atsakingos įmonės įsipareigojimų - rūpintis aplinkosauga", - pasakojo bendrovės finansų vadovas.

 

Tikimasi, kad 2013 metais, gerėjant vartotojų lūkesčiams ir ekonominiams rodikliams, drauge augs ir krovinių apimtys. „Todėl džiugu, kad 2012 m. rezultatai tikrai padėjo tvirtą pagrindą „Arijaus" įmonių grupei šiais metais drąsiai imtis naujų iššūkių", - kalbėjo Finansų direktorius Gediminas Garkauskas.

 

UAB „Arijus" įkurta 1992 metais. Pagrindinė veikla - konteinerinių laivybos linijų ir laivų agentavimo, krovinių ir konteinerių ekspedijavimo laivais, geležinkeliu, oru ir autotransportu, krovinių gabenimo nuosavu transportu paslaugos. Šiuo metu bendrovėje dirba apie 200 darbuotojų.

 

Rita Girdvainytė

Viešųjų ryšių ir reklamos specialistė +370 46 31 29 87

 
Grįžti atgal