Naujienos
Grįžti atgal
2005 12 13

"ARIJAUS" ĮMONIŲ GRUPĖS PASLAUGA ĮVERTINTA AUKSO MEDALIU


"Arijaus" įmonių grupės teikiama krovinių gabenimo paslauga "Jūrų greitkelis" šių metų "Lietuvos metų gaminio" konkurse laimėjo aukso medalį. Aukščiausias apdovanojimas paslaugai suteiktas atsižvelgiant į jos pažangumą, kokybę, naudą šalies ūkiui, ekologiškumą bei indėlį garsinant šalies vardą pasaulinėse rinkose.


Šiemet Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamame konkurse pirmą kartą galėjo dalyvauti ne tik gamybos, bet ir paslaugas teikiančios įmonės. "Arijus" konkursui pristatė krovinių gabenimą nuosava trumpųjų nuotolių laivybos linija "Kuršių linija". Ši paslauga, dėl savo ypatumų konkuruojant su krovinių pervežimu sausumos keliais, pasaulyje dažnai vadinama "Jūrų greitkeliu" ("Motorway Of The Sea").

 

"Vertinant daugumą kriterijų krovinių gabenimą trumpųjų nuotolių laivybos linijomis, arba kitaip tariant "jūrų greitkeliu", galima laikyti vienu pranašiausių krovinių gabenimo būdų, - teigia UAB "Arijus" generalinis direktorius Armis Valiulis. - Krovinių transportavimas jūra yra plačiai palaikomas ir remiamas Europos Komisijos ir pilnai atitinka bendrąsias ES nuostatas dėl sausumos kelių apkrovimo mažinimo ir krovinių gabenimo būdų alternatyvų paieškos".


Kaip pagrindinius krovinių gabenimo "jūrų greitkeliu" privalumais A. Valiulis mini: gabenamų krovinių saugumą, galimybę efektyviai planuoti krovinio judėjimo laiką, palyginti nedidelius gabenimo kaštus, galimybę naudotis nemokamomis trumpalaikio sandėliavimo paslaugomis bei minimalų neigiamą poveikį aplinkai. "Perpildyti, vis prastėjančios kokybės keliai, eilės pasienio ruožuose, sumažėjęs tranzito greitis bei nerimas dėl krovinių saugumo - visa tai dar keli pliusai krovinių gabenimo jūra naudai, - pabrėžia A.Valiulis. - Vis daugiau klientų įsitikina, kad pagrindinis logistikos grandinės tikslas - pervežti krovinį saugiai, pigiai ir greitai - visiškai išpildomas naudojant "jūrų greitkelį". Todėl mūsų paslauga naudojasi tokios pasaulinio lygio bendrovės kaip "Masterfood", "Philip Morris", Proctle&Gamble, IKEA bei kitos".


"Lietuvios metų gaminio" aukso medalis - tai jau nebe pirmas aukštas "Arijaus" įmonių grupės apdovanojimas. Už puikius ekonominius ir kokybės rodiklius, naujų technologijų diegimą bei sparčią veiklos plėtrą 2004-aisiais "Arijus" gavo "Metų eksportuotojo" vardą. Praėjusiais metais"Arijaus" valdoma laivybos linija "Kuršių linija" apdovanota Lietuvos jūrų verslo prizu "Anatolijus". Už indėlį į valstybės ekonomiką, Lietuvos, kaip jūrų valstybės, įvaizdžio stiprinimą „Kuršių linija" laimėjo nominacijoje "Nusipelniusi laivybos kompanija".


Šiais metais "Kuršių linija" tapo pirmąja lietuviška kompanija, kuri buvo nominuota prestižiniuose pasaulinio jūrų leidinio "Lloyd‘s List" apdovanojimuose ir su geriausiomis pasaulio laivybos kompanijomis bendrovė grūmėsi dėl "Metų laivybos kompanijos" titulo. Šį bendrovės įvertinimą Lietuvos laivų savininkų asociacija įvardino kaip Lietuvos laivybos verslo, o plačiąja prasme visos šalies transporto sistemos pasiekimą.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU