Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2019 09 18

 

TRANSLOGISTICA 2019

 

Šiemet tarptautinėje parodoje TransLogistica 2019 Kazachstane dalyvavo 96 kompanijos iš 12 šalių. Praplėsti naujų klientų ir tiekėjų ratą, aplankyti esamus klientus - su tokiu tikslu į Almatą išvyko ir Arijus, UAB komanda.
Laura Butkevičienė, NVS logistikos skyriaus direktorė, pasakoja: „Paroda savo dydžiu buvo tokia pati, kaip ir praėjusiais metais, tačiau tikslinių dalyvių skaičiumi gerokai pranoko ankstesniąją. Mūsų stendą aplankė nemažai tiesioginių klientų, kuriuos domina eksporto produkcijos gabenimas iš Kazachstano į Europą, tarp jų buvo ir tokių didelių bendrovių kaip Lukoil. Kadangi krovinių judėjimo į Kazachstano rinką mastai sumenko, klientai ieško kitų galimybių - domisi gabenimais į Uzbekistano šalis, kas mums taip pat įdomu".
Ši paroda buvo naudinga naujais kontaktais. Kitąmet mūsų įmonė ruošiasi dalyvauti TransRussia, Translogistica Kazakhstan, Breakbulk Europe parodose su nuosavu stendu. 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU