Naujienos
Grįžti atgal
2019 07 31

VIKINGŲ "DRAKONŲ" LAIVŲ LENKTYNĖS ARIJAUS KOMANDAI BUVO SĖKMINGOS

 

Šis birželis ,,Arijaus" irkluotojų komandai prasidėjo intensyviomis treniruotėmis. Kiekvieną ketvirtadieni, Tomas Marozovas, Domas Kairys, Artūr Sporychin, Algirdas Šukys, Šarūnas Odavas, Vygantas Kisielius, Artūras Ryžovas, Tadas Ramonas, Lukas Jastrumskais, Gediminas Donauskas savo asmeninį laisvalaikį skirdavo tam, kad kuo geriau pasiruoštų „Drakonų" lenktynėms. Vairininkas Marius Paldauskas, būgnininkės Karolina Šimaliūtė ir Sigita Jakaitė, kaip ir dauguma mūsų, irkluotojus palaikė ne tik širdimi, bet ir praskaidrindami nuotaiką treniruočių metu.
Liepos 27 dieną (šeštadienį) per Jūros šventę buvo surengtos Vikingų „Drakonų" laivų lenktynės Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos taurei laimėti. Lenktynėse šiemet dalyvavo 38 komandos.
Arijaus komanda užėmė 5 vietą (laikas 2:36:44). Iki finalo mums trūko tiek nedaug - tik 0.4 sekundės!
Didžiuojamės Jumis, tariame Jums AČIŪ, kad garsinate Arijaus vardą, kad vis ir vis įrodote, kokie mes stiprūs!
AČIŪ sirgalių komandai už geras emocijas, kurios lydėjo visą dieną! Džiaugiamės, kad netrūko azarto ir labai šilto komandos palaikymo!

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU