Naujienos
Grįžti atgal
2016 05 28

PARODOJE „BREAKBULK EUROPE" PRISTATYTOS NEGABARITINIŲ KROVINIŲ GABENIMO PASLAUGOS

 

Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus" negabaritinių krovinių pervežimo ir kitas paslaugas pristatė gegužės 23-26 dienomis vykusioje „Breakbulk" parodoje. Renginyje Antverpene, Belgijoje, įmonių grupė prisistatė atskirame stende.

 

Kaip pasakojo projektų vadovas Andris Velins, ši paroda kaip visuomet buvo įdomi, o dalyvavimas joje taip pat parodo, kad „Arijaus" yra stipri įmonė, teikianti klientams aukšto lygio paslaugas ir plečianti savo rinkas. „Įvairiose diskusijose su ro-ro kompanijomis išgirdome, kad praėję metai buvo įvairūs - mažiau krovinių, aršesnė konkurencija. Daugelis įmonių sulaukia nemažai užklausų, tačiau gana nedidelė jų dalis virsta realiais užsakymais. Tiesa, kai kurios įmonės visgi bando įsitvirtinti naujose rinkose arba priėmė iššūkį pateikti naują požiūrį į savo paslaugas, ir taip joms pavyko padidinti krovinių srautus", - pasakojo A. Velins.


Projektų vadovas pasakojo, kad dalyvaudami parodoje „Breakbulk", „Arijaus" atstovai išsikėlė tokius tikslus: atskleisti Baltijos šalių pranašumus pervežant krovinius į Rusiją ir kitas NVS šalis bei Centrinę Aziją, surasti naujų kontaktų potencialiose naujose rinkose, ieškoti krovinių srautų ir užsakymų tarp parodos dalyvių bei lankytojų. „Breakbulk Europe" yra paroda, skirta rinkos profesionalams, „Arijus" joje sulaukė nemažai susidomėjimo, žmonės sustodavo prie mūsų stendo, o mes nepraleidome progos pabendrauti su kuo daugiau esamų ir būsimų verslo partnerių. Tikimės sulaukti rezultatų" , - kalbėjo projektų vadovas Andris Velins.


„Breakbulk Europe" yra didžiausia tokia specializuota paroda pasaulyje, kasmet sutraukianti logistikos profesionalus iš įvairių šalių.

 

 
Grįžti atgal