Naujienos
Grįžti atgal
2014 11 05

Į SVEIKIAUSIOS ĮMONĖS KONKURSĄ - ANTRĄ KARTĄ

 

Pernai išrinkta sveikiausia Klaipėdos įmone „Arijaus" įmonių grupė šiais metais Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse dalyvauja antrą kartą.

 

„Nors labai džiaugiamės pernai laimėję šį titulą, tačiau socialiai atsakingai įmonei svarbiausia yra tai, kad šio konkurso metu darbuotojams suteikiama unikali galimybė atlikti svarbius sveikatos patikrinimus tiesiog darbo vietoje", - tikino „Arijaus" viešųjų ryšių atstovė Rita Girdvainytė. Šiemet sveikatą vėl pasitikrino didžioji dauguma Klaipėdoje dirbančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovės darbuotojų.

 

Kaip ir pernai, Visuomenės sveikatos biuro specialistai matavo darbuotojų kraujospūdį, cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje, atliko kūno sudėties tyrimus. Įmonės vadovai taip pat dalyvavo apklausoje, kuria siekta išsiaiškinti, kaip bendrovė rūpinasi darbuotojų sveikata tiek darbe, tiek už jo ribų. „Arijus" ir toliau aktyviai rūpinasi darbuotojų sveikata - vykdomi reguliarūs sveikatos patikrinimai, nemokami sezoninio gripo skiepai, sveikos iniciatyvos biure, tokios kaip sveiki pusryčiai, bendri naminio maisto bei šventiniai pietūs, nuomojama sporto salė krepšiniui ir salės futbolui, taip pat įmonė, bendradarbiaudama su vienu Klaipėdos sporto klubu, parengė pasiūlymą darbuotojams įsigyti sporto klubo abonementų palankiomis sąlygomis, organizuojamos sporto šventės ir išvykos, dalyvaujama sporto renginiuose mieste. Tikime, jog „Arijaus" kuriama sveikos gyvensenos ir darbo aplinkos koncepcija tapo puikiu pavyzdžiu visiems konkurso dalyviams", - pasakojo R, Girdvainytė. 

 

Šiemet Sveikiausios įmonės titulo siekti panoro net 35 uostamiesčio įstaigos (penkiomis daugiau nei pernai).

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU