Naujienos

Naujienos

04
Spalis
2016

DALYVAUJA PARODOJE KAZACHSTANE

DALYVAUJA PARODOJE KAZACHSTANE

"Arijaus" įmonių grupės komanda spalio 4-6 dienomis dalyvauja dvidešimtojoje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje "TransitKazakhstan 2016" Almatoje (Kazachstane).
10
Rugpjūtis
2016

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINYJE PATIKRINTOS VERTYBĖS

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINYJE PATIKRINTOS VERTYBĖS

"Arijaus" įmonių grupė kasmet visus darbuotojus sukviečia į komandos formavimo renginį, kurio tikslas - suburti skirtingose šalyse gyvenančius kolegas, stiprinti bendradarbiavimą ir komandiškumą. Šiais metais socialiai atsakingos įmonių grupės darbuotojai rinkosi į Sinergijos stovyklą, kur per įvairias užduotis išbandė, kaip "Arijaus" vertybės - sąžiningumas, atsakingumas ir profesionalumas - gyvena realybėje.
30
Liepa
2016

IRKLAVIMO VARŽYBOSE DEMONSTRAVO RYŽTĄ

IRKLAVIMO VARŽYBOSE DEMONSTRAVO RYŽTĄ

Praėjusių metų Drakonų valčių irklavimo varžybų antros vietos nugalėtojai – „Arijaus“ komanda – šiemet sau kėlė ambicingus tikslus. Tačiau kaip neretai būna sporte, tiesiog pritrūko sėkmės. „Įvyko itin sudėtingas startas, iš tiesų net nesupratome, kas nutiko, tačiau didžiuojuosi, kad komanda susikaupė ir finišavo nuo varžovų atsilikusi vos 4 sekundes“, – pasakojo UAB „Arijus“ viešųjų ryšių ir reklamos specialistė, komandos vairininkė Rita Girdvainytė.
30
Liepa
2016

SU „ARIJUMI“ PIRMYN!

SU „ARIJUMI“ PIRMYN!

Didžiausio Klaipėdos renginio – Jūros šventės – atidaryme „Arijaus“ komanda parodė muzikinius gebėjimus. Iškilmingoje eisenoje darbuotojai su šeimos nariais ėjo grodami perkusiniais būgnais ir ritminėmis lazdomis, o juos lydėjo išsipuošęs naujutėlis įmonės vilkikas „Volvo“.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU