Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos

Naujienos

12
Gruodis
2011

DĖL KONKURENCIJOS TARYBOS NUTARIMO

DĖL KONKURENCIJOS TARYBOS NUTARIMO

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2011 m. gruodžio 8 d. nutarė pripažinti, kad UAB „Arijus“, dar trisdešimt dvi Lietuvos laivybos maklerių ir agentų asociacijos narės ir pati asociacija 1998 m. sudarė draudžiamą susitarimą nustatyti minimalias laivų agentavimo paslaugų kainas, tuo pažeidė Konkurencijos įstatymo ir Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo reikalavimus ir už tai joms paskirtos piniginės baudos. Bendrovės vadovai mano, kad bendrovės pateikti argumentai nebuvo išgirsti, suprasti ir tinkamai įvertinti. Mes įsitikinę, kad buvimas asociacijos nariu dar nereiškia dalyvavimo bet kokiame susitarime ir negali būti taip vertinamas.
23
Lapkritis
2011

„ARIJUI" SUTEIKTAS PATIKIMO PARTNERIO STATUSAS

„ARIJUI" SUTEIKTAS PATIKIMO PARTNERIO STATUSAS

Kauno teritorinė muitinė UAB „Arijus" suteikė Bendrosios garantijos sertifikatą (TC31). Šio dokumento savininkas įgyja teisę naudotis papildomomis supaprastintomis muitinio tranzito procedūromis.
25
Gegužė
2011

„ARIJIEČIAI“ PALAIKĖ UOSTO DIREKCIJOS INICIATYVĄ

arijus-boulingas

„ARIJIEČIAI“ PALAIKĖ UOSTO DIREKCIJOS INICIATYVĄ

Gegužės pabaigoje „Arijaus“ komanda dalyvavo pirmą kartą Klaipėdoje surengtose „Drakonų“ laivų varžybose, kur tarpusavyje susirungė net 22 įvairių įmonių ir įstaigų komandos.
28
Balandis
2011

UAB „ARIJUS" I-ĄJĮ KETVIRTĮ AUGO BEVEIK 90 PROCENTŲ

UAB „ARIJUS" I-ĄJĮ KETVIRTĮ AUGO BEVEIK 90 PROCENTŲ

Vienos iš seniausiai rinkoje dirbančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovės „Arijus“
ir susijusių įmonių pirmojo šių metų ketvirčio pardavimų pajamos buvo 21,85 mln. litų. Lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, kai pardavimų pajamos buvo 11,72 mlin. litų, ji augo 86 proc.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU