Naujienos

Naujienos

01
Kovas
2015

PRAĖJĘ METAI DAR LABIAU SUSTIPRINO „ARIJAUS“ ĮMONIŲ GRUPĘ

PRAĖJĘ METAI DAR LABIAU SUSTIPRINO „ARIJAUS“ ĮMONIŲ GRUPĘ

Nors 2014 metai pasižymėjo nenuspėjama geopolitine situacija, nekart koregavusia Lietuvos vežėjų planus, krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus“ metus baigė sėkmingai. „Iššūkiai mus sustiprino, o ilgametis pasiruošimas virto naujais projektais – sako UAB „Arijus“ generalinis direktorius Arijus Ramonas.
06
Sausis
2015

UNIFEEDER AGENTAI - JAU IR ESTIJOJE

UNIFEEDER AGENTAI - JAU IR ESTIJOJE

Nuo šių metų sausio 5 d. OU Arijus Logistics pradėjo veikti kaip laivybos linijos “Unifeeder” agentas Estijoje. Pirmasis laivas NORDIC STANI atvyko į Talino uostą praėjusį penktadienį, sausio 9 d. Iš viso perkrauti 568 konteineriai.
03
Gruodis
2014

„ARIJUS“ INVESTUOJA Į NUOSAVO AUTOTRANSPORTO PLĖTRĄ

„ARIJUS“ INVESTUOJA Į NUOSAVO AUTOTRANSPORTO PLĖTRĄ

Viena iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos bendrovių „Arijus“ kitąmet ketina toliau investuoti į nuosavo autotransporto parko pajėgumus. Bendrovė pasirašė sutartį dėl 30 naujų „Mercedes Benz Actros“ vilkikų įsigijimo. „Toliau atnaujiname ir plečiame automobilių parką. Pernai įsigijome 20 naujų automobilių, šiemet automobilių parką papildė naujai įsigytos bendrovės „West Trucks“ 20 vilkikų, o nuo kitų metų ketiname vėl investuoti į nuosavą autotransprotą“, - pasakojo UAB „Arijus“ generalinis direktorius Arijus Ramonas.

28
Lapkritis
2014

„ARIJAUS“ ĮMONIŲ GRUPĖ TOLIAU DIDINA VEIKLOS APIMTIS

„ARIJAUS“ ĮMONIŲ GRUPĖ TOLIAU DIDINA VEIKLOS APIMTIS

Toliau išliekant ekonominiams neapibrėžtumams tiek Vakarų, tiek Rytų Europoje, logistikos įmonių grupė „Arijus“ didina veiklos apimtis – per pirmus devynis šių metų mėnesius konsoliduotos pardavimo pajamos sudarė 75,34 mln. Lt, o ikimokestinis pelnas - 3,28 mln. Lt. Tai yra atitinkamai 16,5 proc. ir 11,6 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Atsargiai pozityviai vertinti perspektyvas leidžia pagal regionus ir gabenimo rūšis išskaidyta įmonių grupės veikla.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU