Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos

Naujienos

20
Spalis
2015

TREČIĄ KARTĄ DALYVAUJA SVEIKIAUSIOS ĮMONĖS KONKURSE

TREČIĄ KARTĄ DALYVAUJA SVEIKIAUSIOS ĮMONĖS KONKURSE

Kartą jau pripažinta sveikiausia įmone uostamiestyje "Arijaus" grupė toliau rūpinasi darbuotojų sveikata ir jau trečią kartą iš eilės dalyvauja Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse.
12
Spalis
2015

BALTARUSIJOJE PRISTAYTOS "ARIJAUS" PASLAUGOS

BALTARUSIJOJE PRISTAYTOS "ARIJAUS" PASLAUGOS

Spalio 5-8 dienomis Minske vykusiuose Baltarusijos transporto savaitės renginiuose vienos iš didžiausių logistikos įmonių grupių paslaugos pristatytos jungtiniame Klaipėdos valstybinio jūrų uosto stende. Savaitė neapsiribojo vien IX tarptautine transporto ir logistikos paroda „Transportas ir logistika“. Taip pat vyko tarptautinis Lietuvos–Baltarusijos transporto forumas, kuriame pristatyti svarbiausi Klaipėdos uoste įgyvendinami projektai.
22
Rugsėjis
2015

UAB ARIJUS BAIGĖ VYKDYTI EKSPORTO PLĖTROS PROJEKTĄ

UAB ARIJUS BAIGĖ VYKDYTI EKSPORTO PLĖTROS PROJEKTĄ

UAB Arijus, nuo 1992 metų veiklą vykdanti, viena iš didžiausių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovių Lietuvoje, siekdama didinti produktyvumą bei konkurencingumą, įgyvendino projektą „UAB „Arijus“ produktyvumo didinimas, dalyvaujant tarptautinėse parodose“ projekto Nr. VP2-2.1–ŪM–04–K–05-045. Projektas įgyvendintas pagal Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonę „Naujos galimybės“ penktąjį kvietimą.
16
Rugsėjis
2015

“ARIJUS” STIPRINA RYŠIUS KAZACHSTANE

“ARIJUS” STIPRINA RYŠIUS KAZACHSTANE

Almatoje (Kazachstane) atidaryta tarptautinė paroda „Transit-Kazakhstan 2015“. Renginyje drauge su Klaipėdos valstybiniu jūrų uostu pristatomos ir “Arijaus” - vienos iš didžiausių Lietuvoje krovinių ekspedijavimo ir gabenimo įmonių grupių – paslaugos.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU