Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos

Naujienos

21
Gegužė
2012

„ARIJUI" - 20 METŲ

„ARIJUI" - 20 METŲ

Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonė „Arijus“ gegužės 21 d. paminėjo 20-tąjį jubiliejų. Gyvuojanti kone visą Lietuvos Nepriklausomybės laikotarpį, viena iš seniausiai rinkoje dirbančių logistikos bendrovių per tą laiką sėkmingai įveikė ne vieną sunkmetį, o sėkmingo verslo paslaptimi vadina inovatyvumą bei sąžiningumą.
04
Gegužė
2012

„ARIJUS" JUBILIEJINIUS METUS PRADĖJO SĖKMINGAI

„ARIJUS" JUBILIEJINIUS METUS PRADĖJO SĖKMINGAI

Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo bendrovė „Arijus“ bei jos dukterinės įmonės sėkmingai pradėjo pirmąjį šių metų ketvirtį. Nors išorinė verslo aplinka sufleravo atsargiai planuoti metus, prabėgus trims mėnesiams, „Arijaus“ įmonių grupė 63 proc. viršijo ketvirčio biudžetą ir uždirbo virš 1 mln. Lt pelno.
01
Vasaris
2012

UAB „ARIJUS“ PARDAVIMAI 2011 M. IŠAUGO TREČDALIU

UAB „ARIJUS“ PARDAVIMAI 2011 M. IŠAUGO TREČDALIU

Viena iš seniausiai rinkoje veikiančių krovinių transportavimo įmonių UAB „Arijus“, nepaisant 2011 m. antroje pusėje augusių kainų ir nerimo bangos eurozonoje, praėjusius metus baigė beveik trečdaliu (31,6 proc.) išaugusiais pardavimais.
23
Sausis
2012

UAB „ARIJUS" DIDINA TEIKIAMŲ PASLAUGŲ GALIMYBES

UAB „ARIJUS" DIDINA TEIKIAMŲ PASLAUGŲ GALIMYBES

Krovinių gabenimo konteineriais pradininkė Lietuvoje UAB „Arijus“ š. m. sausio 17 d. pasirašė sutartį su Jungtinės Karalystės kompanija „InterBulk Group“ (InterBulk). Tai viena didžiausių kompanijų pasaulyje teikianti intermodalinius sprendimus skystų, miltelinių ar granuliuotų medžiagų transportavimui į bet kurią pasaulio vietą.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU