Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos

Naujienos

19
Vasaris
2014

„ARIJUS“ – PRIPAŽINTAS LYDERIS ŠALYJE

„ARIJUS“ – PRIPAŽINTAS LYDERIS ŠALYJE

Praėjusius metus „Arijus“ baigė itin džiugia žinia - krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė jau antrą kartą tapo „Metų ekspeditoriumi“. Generalinis direktorius Arijus Ramonas garbingą apdovanojimą atsiėmė iš susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus rankų. Prieš penkerius metus UAB „Arijus“ pelnė „Metų ekspeditoriaus“ titulą, sėkmingai įgyvendinęs anuomet rekordinio krovinio – dviejų reaktorių – gabenimo projektą. Rinkimų organizatorių teigimu, šiais metais bendrovė pirmiausiai įvertinta dėl konteinerinio traukinio „Merkurijus“ (Klaipėda-Maskva-Klaipėda) projekto vystymo.
07
Vasaris
2014

KROVINIŲ GABENIMO IR EKSPEDIJAVIMO ĮMONĖS SAVANORIAI AKTYVIAI DALINASI PRAKTINE PATIRTIMI SU MOKSLEIVIAIS

KROVINIŲ GABENIMO IR EKSPEDIJAVIMO ĮMONĖS SAVANORIAI AKTYVIAI DALINASI PRAKTINE PATIRTIMI SU MOKSLEIVIAIS

Vos prasidėjus metams, įmonių grupės „Arijus“ savanoriai vyko į susitikimus su moksleiviais, kur supažindino su savo profesijomis. Įmonė pernai prisijungė prie profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!“ ir nuo to laiko aktyviai dalyvauja šioje veikloje.
01
Sausis
2014

„ARIJUS“ LAIKOSI AUKŠTŲ SAUGOS IR KOKYBĖS REIKALAVIMŲ

„ARIJUS“ LAIKOSI AUKŠTŲ SAUGOS IR KOKYBĖS REIKALAVIMŲ

Praėjusių metų pabaigoje krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus“ pelnė dar vieną svarbų įvertinimą – bendrovės veiklos kokybės politika viena iš nedaugelio Lietuvoje pripažinta atitinkanti SQAS sistemos reikalavimus. Saugos ir kokybės vertinimo sistema SQAS (angl.: Safety & Quality Assessment System) yra Europos chemijos pramonės asociacijos reikalavimai, sukurti specialiai logistikos paslaugų teikėjams. „Įvertintas „Arijaus“ profesionalumas ir patirtis. Tai įrodo, kad bendrovė klientams teikia saugias bei kokybiškas paslaugas, rūpinasi aplinkosauga, yra inovatyvi“, – pasakojo „Arijaus“ generalinis direktorius Arijus Ramonas.
01
Sausis
2014

„ARIJUS“ – UNICA NARYS

„ARIJUS“ – UNICA NARYS

UAB „Arijus“ tapo UNICA (Universal Carriers Alliance) nare. Aljanso nariai – ekspeditoriai, galintys pasiūlyti itin kokybiškas paslaugas, todėl naujų narių kandidatūros vertinamos atsakingai.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU