Naujienos

Naujienos

20
Lapkritis
2016

ŠIŲMETIS „ARIJAUS" PARODŲ SEZONAS BAIGĖSI UZBEKISTANE

ŠIŲMETIS „ARIJAUS" PARODŲ SEZONAS BAIGĖSI UZBEKISTANE

„Arijaus" įmonių grupės paslaugos lapkričio 16-18 d. pristatytos transporto ir logistikos parodoje „TransUzbekistan 2016" Taškente, Uzbekistane. Šioje parodoje viena iš didžiausių logistikos įmonių šalyje dalyvavo drauge su Lietuvos nacionaline vežėjų automobiliais asociacija „Linava". NVS Logistikos skyriaus direktorė Laura Butkevičienė pasakojo, kad nors paroda Taškente lyginant su kitais panašiais renginiais regione, buvo nedidelė, tačiau joje netrūko susitikimų.
08
Spalis
2016

STIPRINO BENDRADARBIAVIMĄ SU KAZACHSTANU

STIPRINO BENDRADARBIAVIMĄ SU KAZACHSTANU

Almatoje (Kazachstane) spalio 4-6 d. vyko jubiliejinė, 20-oji tarptautinė paroda „Transit-Kazakhstan 2016“, kurioje savo paslaugas pristatė ir „Arijaus“ įmonių grupė. Renginys, kuriame dalyviai ir lankytojai buvo kviečiami susipažinti su naujausiomis paslaugomis bei technologijomis transporto ir logistikos srityje, UAB „Arijus“ NVS logistikos skyriaus direktorės Lauros Butkevičienės teigimu, buvo kiek mažesnis nei pernai, tačiau vienos iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos įmonių paslaugos parodoje sulaukė nemažai dėmesio.
04
Spalis
2016

DALYVAUJA PARODOJE KAZACHSTANE

DALYVAUJA PARODOJE KAZACHSTANE

"Arijaus" įmonių grupės komanda spalio 4-6 dienomis dalyvauja dvidešimtojoje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje "TransitKazakhstan 2016" Almatoje (Kazachstane).
10
Rugpjūtis
2016

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINYJE PATIKRINTOS VERTYBĖS

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINYJE PATIKRINTOS VERTYBĖS

"Arijaus" įmonių grupė kasmet visus darbuotojus sukviečia į komandos formavimo renginį, kurio tikslas - suburti skirtingose šalyse gyvenančius kolegas, stiprinti bendradarbiavimą ir komandiškumą. Šiais metais socialiai atsakingos įmonių grupės darbuotojai rinkosi į Sinergijos stovyklą, kur per įvairias užduotis išbandė, kaip "Arijaus" vertybės - sąžiningumas, atsakingumas ir profesionalumas - gyvena realybėje.