Naujienos

Naujienos

18
Gegužė
2014

„ARIJUS“ BĖGO UŽ VILTĮ

„ARIJUS“ BĖGO UŽ VILTĮ

Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus“ darbuotojai gegužės 18 dienos popietę su šeimomis vėl rinkosi į „Vilties bėgimą“. Iš viso bėgime dalyvavo beveik 30 socialiai atsakingos įmonės darbuotojų ir jų šeimos narių.
16
Gegužė
2014

„ARIJUS“ PRISTATYTAS „BREAKBULK EUROPE 2014“ PARODOJE

„ARIJUS“ PRISTATYTAS „BREAKBULK EUROPE 2014“ PARODOJE

Vienos iš seniausiai rinkoje dirbančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus“ patirtis gabenant negabaritinius krovinius gegužės 12-15 dienomis dienomis sulaukė nemažo susidomėjimo „Breakbulk Europe 2014“ parodoje Antverpene, Belgijoje. „Breakbulk Europe“ yra didžiausia pasaulyje paroda, sutraukianti negabaritinių krovinių rinkos verslininkus bei krovinių savininkus vienoje vietoje. Šiais metais „Arijus“ jau antrą kartą šiame renginyje dalyvavo su atskiru stendu.
01
Gegužė
2014

„ARIJAUS“ GRUPĖ TURI ISOPA SPECIALISTĄ

„ARIJAUS“ GRUPĖ TURI ISOPA SPECIALISTĄ

Iš komandiruotės Roterdame, Nyderlanduose, Laivybos linijų agentavimo departamento operacijų direktorius Arvydas Valiulis grįžo su puikiomis naujienomis – vadovas įveikė ISOPA Europos diizocianato ir poliolio gamintojų asociacijos (European diISOcyanite & Polyol producers Association) egzaminą. Asociaciją įkūrė 8 šių produktų gamintojai, tarp kurių tokie visiems žinomi vardai kaip BASF, Bayer, Repsol, Shell.
27
Balandis
2014

PARODA RUSIJOJE STIPRINO „ARIJAUS“ RYŠIUS IR PADĖJO SURASTI NAUJŲ KLIENTŲ

PARODA RUSIJOJE STIPRINO „ARIJAUS“ RYŠIUS IR PADĖJO SURASTI NAUJŲ KLIENTŲ

Įmonių grupės atstovai Maskvoje, Rusijoje, jau devynioliktą kartą vykusioje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „TransRussia 2014“ šiemet dalyvavo drauge su Klaipėdos valstybinio jūrų uosto įmonėmis. 100 kv. m. dydžio jungtinėje ekspozicijoje savo veiklą pristatė iš viso trylika Lietuvos uosto įmonių.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU