Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos

Naujienos

05
Lapkritis
2014

Į SVEIKIAUSIOS ĮMONĖS KONKURSĄ – ANTRĄ KARTĄ

Į SVEIKIAUSIOS ĮMONĖS KONKURSĄ – ANTRĄ KARTĄ

Pernai išrinkta sveikiausia Klaipėdos įmone „Arijaus“ įmonių grupė šiais metais Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse dalyvauja antrą kartą.
„Nors labai džiaugiamės pernai laimėję šį titulą, tačiau socialiai atsakingai įmonei svarbiausia yra tai, kad šio konkurso metu darbuotojams suteikiama unikali galimybė atlikti svarbius sveikatos patikrinimus tiesiog darbo vietoje“, - tikino „Arijaus“ viešųjų ryšių atstovė Rita Girdvainytė. Šiemet sveikatą vėl pasitikrino didžioji dauguma Klaipėdoje dirbančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovės darbuotojų.
10
Spalis
2014

PLATUS „ARIJAUS“ PASLAUGŲ SPEKTRAS SULAUKĖ SUSIDOMĖJIMO PARODOJE MINSKE

PLATUS „ARIJAUS“ PASLAUGŲ SPEKTRAS SULAUKĖ SUSIDOMĖJIMO PARODOJE MINSKE

Spalio 7–9 d. Minske (Baltarusijos Respublika) vyko VIII tarptautinė transporto ir logistikos paroda „Transportas ir logistika“. Renginyje dalyvavo ir „Arijaus“ įmonių grupės atstovai, savo paslaugas pristatę jungtiniame Klaipėdos valstybinio jūrų uosto stende. Kaip pasakojo Rinkodaros ir plėtros departamento direktoriaus pavaduotoja Laura Butkevičienė, „Arijus“ parodoje pristatytas kaip plataus spektro logistikos paslaugas siūlanti bendrovė.
12
Rugpjūtis
2014

„ARIJUS“ SITUACIJOS DĖL RUSIJOS IMPORTO DRAUDIMŲ NEDRAMATIZUOJA

„ARIJUS“ SITUACIJOS DĖL RUSIJOS IMPORTO DRAUDIMŲ NEDRAMATIZUOJA

Kaimyninei Rusijai sustabdžius didesnės dalies maisto produktų importą iš visos Europos Sąjungos bei kitų vakarietiškų valstybių, viena iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos įmonių „Arijus“ nelinkusi padėties vertinti itin neigiamai. „Absoliuti dauguma mūsų nuosavo autotransporto dirba Vakarų valstybėse, mūsų atstovaujamų laivybos linijų servisas taip pat išsidėstęs po visą pasaulį, o iš šalių, kurios nesusijusios su sankcijomis Rusijai, krovinių kiekiai dar gali net ūgtelėti. Tiesa, kol kas nežinia, kaip Rusija vertins tranzitu per Vakarų valstybes keliaujančius krovinius“, – teigė „Arijaus“ finansų direktorius Gediminas Garkauskas.

10
Rugpjūtis
2014

VIENINGA KOMANDA - „ARIJAUS“ SĖKMĖS GARANTAS

VIENINGA KOMANDA - „ARIJAUS“ SĖKMĖS GARANTAS

Kiekvieną vasarą „Arijaus“ grupės įmonių darbuotojai renkasi į komandos formavimo renginį. Jo metu iš keturių šalių suvažiavę kolegos turi puikią galimybę asmeniškai susipažinti, išbandyti save ir, žinoma, sustiprinti komandinę dvasią, įveikdami įdomias užduotis.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU