Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos

Naujienos

06
Sausis
2015

UNIFEEDER AGENTAI - JAU IR ESTIJOJE

UNIFEEDER AGENTAI - JAU IR ESTIJOJE

Nuo šių metų sausio 5 d. OU Arijus Logistics pradėjo veikti kaip laivybos linijos “Unifeeder” agentas Estijoje. Pirmasis laivas NORDIC STANI atvyko į Talino uostą praėjusį penktadienį, sausio 9 d. Iš viso perkrauti 568 konteineriai.
03
Gruodis
2014

„ARIJUS“ INVESTUOJA Į NUOSAVO AUTOTRANSPORTO PLĖTRĄ

„ARIJUS“ INVESTUOJA Į NUOSAVO AUTOTRANSPORTO PLĖTRĄ

Viena iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos bendrovių „Arijus“ kitąmet ketina toliau investuoti į nuosavo autotransporto parko pajėgumus. Bendrovė pasirašė sutartį dėl 30 naujų „Mercedes Benz Actros“ vilkikų įsigijimo. „Toliau atnaujiname ir plečiame automobilių parką. Pernai įsigijome 20 naujų automobilių, šiemet automobilių parką papildė naujai įsigytos bendrovės „West Trucks“ 20 vilkikų, o nuo kitų metų ketiname vėl investuoti į nuosavą autotransprotą“, - pasakojo UAB „Arijus“ generalinis direktorius Arijus Ramonas.

28
Lapkritis
2014

„ARIJAUS“ ĮMONIŲ GRUPĖ TOLIAU DIDINA VEIKLOS APIMTIS

„ARIJAUS“ ĮMONIŲ GRUPĖ TOLIAU DIDINA VEIKLOS APIMTIS

Toliau išliekant ekonominiams neapibrėžtumams tiek Vakarų, tiek Rytų Europoje, logistikos įmonių grupė „Arijus“ didina veiklos apimtis – per pirmus devynis šių metų mėnesius konsoliduotos pardavimo pajamos sudarė 75,34 mln. Lt, o ikimokestinis pelnas - 3,28 mln. Lt. Tai yra atitinkamai 16,5 proc. ir 11,6 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Atsargiai pozityviai vertinti perspektyvas leidžia pagal regionus ir gabenimo rūšis išskaidyta įmonių grupės veikla.
27
Lapkritis
2014

„ARIJAUS“ PRAKTIKAI ĮGYVENDINA NAUJUS PROFESINĖS SAVANORYSTĖS PROJEKTUS

„ARIJAUS“ PRAKTIKAI ĮGYVENDINA NAUJUS PROFESINĖS SAVANORYSTĖS PROJEKTUS

Prisidėdami prie Nacionalinės karjeros savaitės renginių, „Arijaus“ įmonių grupės atstovai surengė dar vieną „Kam to reikia?!” pamoką biure. Šįkart jos dalyviais tapo 8-10 klasių moksleiviai iš Gargždų.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU