Naujienos

Naujienos

04
Gegužė
2012

„ARIJUS" JUBILIEJINIUS METUS PRADĖJO SĖKMINGAI

„ARIJUS" JUBILIEJINIUS METUS PRADĖJO SĖKMINGAI

Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo bendrovė „Arijus“ bei jos dukterinės įmonės sėkmingai pradėjo pirmąjį šių metų ketvirtį. Nors išorinė verslo aplinka sufleravo atsargiai planuoti metus, prabėgus trims mėnesiams, „Arijaus“ įmonių grupė 63 proc. viršijo ketvirčio biudžetą ir uždirbo virš 1 mln. Lt pelno.
01
Vasaris
2012

UAB „ARIJUS“ PARDAVIMAI 2011 M. IŠAUGO TREČDALIU

UAB „ARIJUS“ PARDAVIMAI 2011 M. IŠAUGO TREČDALIU

Viena iš seniausiai rinkoje veikiančių krovinių transportavimo įmonių UAB „Arijus“, nepaisant 2011 m. antroje pusėje augusių kainų ir nerimo bangos eurozonoje, praėjusius metus baigė beveik trečdaliu (31,6 proc.) išaugusiais pardavimais.
23
Sausis
2012

UAB „ARIJUS" DIDINA TEIKIAMŲ PASLAUGŲ GALIMYBES

UAB „ARIJUS" DIDINA TEIKIAMŲ PASLAUGŲ GALIMYBES

Krovinių gabenimo konteineriais pradininkė Lietuvoje UAB „Arijus“ š. m. sausio 17 d. pasirašė sutartį su Jungtinės Karalystės kompanija „InterBulk Group“ (InterBulk). Tai viena didžiausių kompanijų pasaulyje teikianti intermodalinius sprendimus skystų, miltelinių ar granuliuotų medžiagų transportavimui į bet kurią pasaulio vietą.
12
Gruodis
2011

DĖL KONKURENCIJOS TARYBOS NUTARIMO

DĖL KONKURENCIJOS TARYBOS NUTARIMO

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2011 m. gruodžio 8 d. nutarė pripažinti, kad UAB „Arijus“, dar trisdešimt dvi Lietuvos laivybos maklerių ir agentų asociacijos narės ir pati asociacija 1998 m. sudarė draudžiamą susitarimą nustatyti minimalias laivų agentavimo paslaugų kainas, tuo pažeidė Konkurencijos įstatymo ir Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo reikalavimus ir už tai joms paskirtos piniginės baudos. Bendrovės vadovai mano, kad bendrovės pateikti argumentai nebuvo išgirsti, suprasti ir tinkamai įvertinti. Mes įsitikinę, kad buvimas asociacijos nariu dar nereiškia dalyvavimo bet kokiame susitarime ir negali būti taip vertinamas.