Naujienos
Grįžti atgal
2018 11 30

JAU 15-TĄ KARTĄ RENGIAMOJE PARODOJE „TRANSUZBEKISTAN 2018" SUSITINKA TRANSPORTO IR LOGISTIKOS PROFESIONALAI

 

Lapkričio 14-16 dienomis Arijus atstovai dalyvavo trijų dienų tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „TransUzbekistan 2018", Taškente. Šioje parodoje tarptautinės transporto ir logistikos bendrovės pristato produktus skirtus Uzbekistano rinkai. Tokie renginiai, tai unikali galimybė sudaryti naujas bendradarbiavimo sutartis, keistis patirtimi ir gauti naujausią informaciją apie regiono rinką, plėsti verslo ryšius, susipažinti su konkurentų veiklą bei pristatyti įmonę Uzbekistano ir netoliese esančių regionų verslo bendruomenei.
„Pati paroda nedidelė, 30 kartų mažesnė už „TransRussia" parodą. Uzbekistano rinka pasižymi vaisių eksportu į Europą, Rusiją, bei importu iš Kinijos, Rusijos į Uzbekistaną. Parodos metu susitikome su esamais klientais, aptarėme bendradarbiavimo sąlygas. Ši paroda buvo tikrai naudinga naujų kontaktų gausa. Vyrauja nuomonė, kad logistikos parodose dalyvauja ir lankosi daugiausia ekspeditoriai, bet šiemet susitikome ir keletą tiesioginių klientų, tikimės su jais sėkmingo bendradarbiavimo 2019."- savo įspūdžiais su Arijiečio redakcija pasidalino įmonės NVS logistikos skyriaus direktorė Laura Butkevičienė.
Šiemet Arijus grupės paslaugos buvo pristatomos penkiose tarptautinėse transporto ir logistikos parodose: TransRussia (Maskvoje), BreakBulk (Brėmene), TransCaspian (Baku), TransKazakhstan (Almatoje), TransUzbekistan (Taškente).

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU