Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 03 07

„ARIJAUS" SAVANORIAI TOLIAU DALYVAUJA PROFESINĖS SAVANORYSTĖS PROJEKTE  

 

Socialiai atsakingos krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės atstovai jau antrą lankėsi Klaipėdos „Žemynos" gimnazijos Karjeros dienose, kurių metu supažindino moksleivius su savo darbu ir karjera.

 

Kovo 7 dieną vykusio renginio metu savo profesijas pristatė  „Arijaus" Ekspedijavimo departamento vadybininkai Aleksandr Simonaitis, Rūta Rakevičiūtė, dukterinės įmonės „Marikonta" vadybininkė Kristina Petrauskienė ir viešųjų ryšių atstovė Rita Girdvainytė. 

 

Per 200 darbuotojų turinčios įmonės specialistai su mokiniais susitinka jau šeštą kartą. „Prisijungę prie „Kam to reikia?!" veiklos, pirmiausiai siekiame paskatinti jaunus žmones likti mokytis ir dirbti Lietuvoje, įkvėpti juos savo pavyzdžiu, dalintis gerąja praktika apie karjeros galimybes savo šalyje. Matydami mokinių susidomėjimą, atsakinėdami į klausimus, jaučiame, kad dalyvavimas šiame projekte yra naudingas", - pasakojo R. Girdvainytė. 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU