Naujienos
Grįžti atgal
2014 03 03

ĮVERTINTAS „ARIJAUS" RŪPESTIS DARBUOTOJŲ SVEIKATA

 

Finišavo sveikiausios Klaipėdos įmonės rinkimai - konkurso nugalėtoju tapo krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus" kolektyvas uostamiestyje. Nugalėtojams iškilmingai buvo įteikta autorinė Sveiko miesto statulėlė.

 

Iš viso konkurse dalyvavo 30 Klaipėdos įmonių ir organizacijų, sveikatą pasitikrino per 800 darbuotojų.  Socialiai atsakingos bendrovės „Arijus" kolektyvas aukščiausią įvertinimą pelnė ne tik dėl sveikatos patikrinimų rezultatų (konkursą organizavęs Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras tikrino darbuotojų kraujospūdį, nustatinėjo cholesterolio bei gliukozės kiekį kraujyje, atliko kūno masės indekso matavimus ir nustatė biologinį amžių), bet ir dėl sveikatinimo iniciatyvų įmonės viduje ir už jos ribų.

 

Nugalėtojų pagerbimo renginyje dalyvavęs „Arijaus" vykdomasis direktorius Vainius Kaunietis, atsiimdamas apdovanojimą, dėkojo konkurso organizatoriams už puikią sveikatinimo iniciatyvą ir sakė, jog bendrovės pergalė šiame konkurse - ilgalaikio rūpesčio darbuotojų sveikata ir darbo sąlygomis rezultatas. "Įmonėje reguliariai vykdomas nemokamas medicininis patikrinimas, darbuotojai kasmet nemokamai skiepijami sezoninio gripo vakcina, įrengtos patalpos darbe ruošti maistą, kartą per mėnesį organizuojami sveiki pusryčiai, kurių metu įmonė darbuotojus vaišina vaisiais, bei proginiai pietūs, kai darbuotojai raginami atsinešti į darbą naminių patiekalų ir pavaišinti kolegas bendrų pietų metu", - pasakojo vadovas.

 

„Arijaus" komandas jau įprasta matyti boulingo turnyruose,  „Drakonų baidarių lenktynėse", aplinkos tvarkymo akcijose, pernai sėkmingai dalyvauta bėgimo maratone, kasmet rengiami dviračių ir baidarių žygiai, vasaros sporto šventė. "Įmonė investuoja į darbuotojų sveikatą ir už jos ribų - nuomojame salę žaidžiantiems krepšinį, per motyvavimo sistemą sudaryta galimybė įsigyti sporto klubo abonementų, darbuotojai supažindami su golfo sportu", - pasakojo "Arijaus" vykdomasis direktorius V. Kaunietis. 

 

Sveikiausios įmonės apdovanojimą pelniusi bendrovė apdovanota ir konkurso informacinio rėmėjo bei dalyvio, dienraščio "Vakarų ekspresas", įsteigtais prizais - 2014 metų dienraščio prenumerata ir dviem Gražinos Juodytės knygų "Klaipėdos akvarelės" tomais. 

 

 

 

 

 

 

 

 
Grįžti atgal