Naujienos
Grįžti atgal
2014 01 01

„ARIJUS“ – UNICA NARYS


Metų pradžioje UAB „Arijus" tapo UNICA (Universal Carriers Alliance) nare. UNICA vienija daugiau nei 70 logistikos ir transporto įmonių visame pasaulyje. Aljanso nariai - ekspeditoriai, galintys pasiūlyti itin kokybiškas paslaugas, todėl naujų narių kandidatūros vertinamos atsakingai.

 

Kaip pasakojo paraišką dėl narystės pateikęs Ekspedijavimo departamento direktorius Tomas Motijauskas, pasiūlymą tapti UNICA nariu bendrovė gavo po bendradarbiavimo su turkais: „Organizacija ieškojo stiprių partnerių regione, pasiūlė mums įsitraukti. Pateikę paraišką, gavome atsakymą, jog atitikome reikalavimus prisijungti prie UNICA."

 

Kalbėdamas apie narysčių tokiose organizacijose naudą, Tomas Motijauskas pirmiausiai akcentavo galimybę dirbti su stipriomis kompanijomis, taip pat lengviau surasti vieni kitus, dalintis patirtimi. „Manau, kuo daugiau tokių narysčių, tuo geriau. Narystė UNICA taip pat patvirtina, kad „Arijus" pasauliniu lygmeniu vertinamas kaip stiprus ir rimtas partneris", - teigė departamento vadovas.

 

UNICA įkūrė 35 transporto sektoriuje dirbančios įmonės. Organizacijos tikslas - suburti pasaulinį stiprių ir patikimų logistikos įmonių tinklą, padėti ekspeditoriams skleisti žinią apie savo veiklą ir taip įgyti pranašumų tarp konkurentų. Šiuo metu UNICA geografija apima 5 žemynus ir daugiau nei 80 šalių. Vidutinė UNICA priklausančių kompanijų patirtis rinkoje - 4-6 metai, trečdalis aljansui priklausančių kompanijų gyvuoja daugiau nei dešimtmetį.

 

 
Grįžti atgal