Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2013 05 16

„ARIJUS" PIRMĄ KARTĄ DALYVAVO PRESTIŽINĖJE PARODOJE ANTVERPENE


Gegužės 13-16 d. Antverpene, Belgijoje, „Arijaus" įmonių grupė pristatė savo paslaugas parodoje „Breakbulk Europe 2013". Ši tarptautinė paroda yra vienas iš svarbiausių renginių negabaritinių krovinių gabenimo versle. Į Belgiją vyko „Arijaus" Rinkodaros ir plėtros direktorius Egidijus Ramonas ir Ekspedijavimo departamento direktoriaus pavaduotojas Vladimiras Agapovas.


„Arijus" savo paslaugas „Breakbulk" parodoje pristatė pirmą kartą. „Anksčiau į Antverpeną vykdavome kaip parodos lankytojai, o šiemet ši paroda tapo viena iš tų, kurioje dalyvavome su atskiru stendu, taigi sulaukėme tikrai daug dėmesio, - pasakojo V. Agapovas. - Pirmą dieną paroda buvo skirta tik dalyviams, galėjome susipažinti, apsikeisti kontaktais, o likusias dvi dienas pristatinėjome įmonės paslaugas parodos lankytojams."


Departamento direktoriaus pavaduotojo teigimu, „Breakbulk" - išskirtinė, aukšto lygio paroda, nes joje dalyvauja beveik vien vadovai - žmonės, priimantys sprendimus įmonėse. UAB „Arijus" atstovai šioje parodoje pristatė nuo 2007 metų vykdytus negabaritinių krovinių gabenimo projektus. „Pavyko užmegzti daug kontaktų, kurie, tikimės, leis sėkmingai bendradarbiauti ateityje, nes mūsų patirtis, gabenant negabaritinius krovinius tikrai solidi‘, - džiaugėsi V. Agapovas.

 

Belgijoje „Breakbulk" šiemet surengta jau aštuntą kartą. Kaip pastebėjo parodoje dalyvavę „Arijaus" vadovai, renginys išsiplėtė, vyko iš viso keturiose ekspozicinėse salėse. Šiemet paroda sulaukė maždaug 5000 lankytojų.


UAB „Arijus" profesionaliai vykdo negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimo projektus - nuo maršruto ir dokumentų parengimo iki visokeriopos projekto kontrolės. Už sėkmingai įvykdytą rekordinio krovinio - dviejų reaktorių - gabenimo projektą tuometinei „Mažeikių naftai" 2008 metais bendrovė yra pelniusi „Metų ekspeditoriaus" vardą.

 

Dalyvavimas parodoje dalinai finansuotas iš ES struktūrinės paramos pagal VP2-2.1-ŪM-04-K priemonę „Naujos galimybės".

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU