Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2013 11 18

„ARIJUS" ĮKVĖPĖ MOKSLEIVIUS NACIONALINĖJE KARJEROS SAVAITĖJE

 

Lapkričio 11-15 d. šalyje vyko Nacionalinė karjeros savaitė. Iniciatyva, kurią globojo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, buvo skirta supažindinti moksleivius su profesijomis bei praktine įvairių sričių darbuotojų veikla. Įdomią pamoką Klaipėdos „Žemynos" gimnazijos moksleiviams suorganizavo UAB „Arijus" Ekspedijavimo departamento direktorius Tomas Motijauskas, FTL/FCL CIS grupių vyr. vadybininkas Aleksandr Simonaitis, Okeaninio ekspedijavimo skyriaus vadybininkė Rūta Rakevičiūtė ir viešųjų ryšių specialistė Rita Girdvainytė.

 

„Arijaus" atstovai gimnazistams pristatė ekspedijavimą, atskleidė su šia veikla susijusias profesijas ir specialybes, aptarė reikalavimus, norint dirbti panašų darbą, ir studijas, kurias reikėtų pasirinkti. Pamokos pradžioje R. Girdvainytė pristatė „Arijaus" grupės veiklą, verslo filosofiją ir vertybes bei papasakojo apie socialiai atsakingo verslo įsipareigojimus. „Būti socialiai atsakinga įmone reiškia ne tik gražų pavadinimą, bet ir būtinybę aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime, prisidėti prie švietimo ir ugdymo. Būtent su šiuo tikslu „Arijus" ir dalyvauja projekte „Kam to reikia?!" - siekiame įkvėpti jaunuolius mokytis, siekti aukštų rezultatų, tinkamai pasirinkti studijas, taip pat tikime, kad vieną dieną geriausieji taps stipria mūsų komandos dalimi", - pasakojo įmonės atstovė.

 

Departamento vadovas T. Motijauskas gimnazistams kalbėjo apie savo profesiją, ekspedijavimo būdus ir pareigybes „Arijaus" Ekspedijavimo departamente. „Norint dirbti pas mus, svarbiausia užsienio kalbų mokėjimas bei asmeninės savybės, tokios kaip atidumas, atsakingumas, gebėjimas greit rasti ir pasiūlyti sprendimus. Žinoma, išsilavinimas ir patirtis taip pat labai svarbūs, tačiau pas mus dirba ir kitų sričių absolventų, vieni atėjo su patirtimi logistikoje, kiti visko mokėsi nuo pradžių. Svarbiausia noras ir darbštumas", - pasakojo „Arijaus" Ekspedijavimo departamento direktorius.

 

Savo karjerą pamokoje pristatę vadybininkai A. Simonaitis ir R. Rakevičiūtė nuotaikingai kalbėjo apie tai, kaip pradėjo dirbti logistikos srityje, - nuo studijų universitete iki šiandieninių pareigų. „Darbas įdomus tuo, kad rūpinamės krovinių gabenimu visame pasaulyje, turime rasti optimalius maršrutus, transportą, bendrauti tiek su klientais, tiek su partneriais", - tikino Okeaninio ekspedijavimo skyriaus vadybininkė R.Rakevičiūtė, moksleiviams atskleidusi ir keletą juokingų bei kurioziškų situacijų iš savo darbinės patirties.

 

Klaipėdos „Žemynos" gimnazistai ir mokytoja po pamokos džiaugėsi profesionaliai, išsamiai ir aiškiai išdėstyta medžiaga bei praktiniais pavyzdžiais. Pirmą kartą Lietuvoje suorganizuota iniciatyva iš viso šalyje sudomino apie 7 tūkst. mokinių - jie dalyvavo pamokose, kuriose suaugusieji savanoriai pasakojo apie savo karjerą ir darbinę kasdienybę.

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU