Naujienos
Grįžti atgal
2013 04 02

"ARIJUS" PRIPAŽINTAS GERIAUSIU DFDS KETVIRČIO VEŽĖJU

 

Šiemet „Arijus" tapo „DFDS Geriausiu ketvirčio vežėju". Tai liudijantį diplomą tradicinės komandiruotės po Vakarų Europą metu atsiėmė Nuosavo autotransporto departamento direktoriaus pavaduotojas Ivanas Dumša.


Apdovanojimą įteikė kompanijos „DFDS Logistics" Roterdame Transporto vadovas Peter Vand Der Lee, atsakingas už konteinerinių pervežimų planavimą Vakarų Europoje (išskyrus Didžiąją Britaniją ir Airiją), bei visų įmonių darbą, atliekant „DFDS Logistics" konteinerinius gabenimus.


Nuosavo autotransporto direktoriaus pavaduotojas I. Dumša pasakojo, kad tai - viso departamento darbo įvertinimas. „Tai - pirmasis toks apdovanojimas iš DFDS. Įvertintos mūsų pastangos, siekiant teikti kokybiškas paslaugas, įdirbis su naujais klientais. Tai - pliusas visai įmonei. Tokių pačių įvertinimų sieksime ir dirbdami su kitais - esamais bei naujais - klientais. Žinau, kad daugelis klientų Vakarų Europoje skiria mus vietą geriausių vežėjų trejetuke - apie tai kalbamės kiekvienos komandiruotės metu", - sakė departamento direktoriaus pavaduotojas.


Šiuo metu DFDS dirba 11 „Arijaus" vilkikų. I. Dumšos teigimu, įdarbinti daugiau automobilių kol kas neketinama.


Peter Vand Der Lee akcentavo, jog su Lietuvos vežėjais malonu dirbti dėl jų atsakingumo, lankstumo ir darbo kokybės. Kompanijos rašte teigiama,jog DFDS siekia teikti geriausias paslaugas savo klientams, nes tiki, kad tai - vienintelis patikimas būdas sėkmingai dirbti. Kompanijos manymu, „Arijaus" vežėjai tinkamai atlieka savo darbą, taip padėdami DFDS teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. DFSD rašte taip pat teigiama, jog kompanija tikisi ir toliau sėkmingai bendradarbiauti su „Arijumi".

 
Grįžti atgal