Naujienos
Grįžti atgal
2012 10 10

PARODOJE MINSKE - ATSKIRAS„ARIJAUS" STENDAS  

 

Spalio 2-4 dienomis „Arijaus", „Kontransos" ir „Marikontos" atstovai iškeliavo į Minską (Baltarusija) - į kasmetinę tarptautinę parodą „Transportas ir logistika". Grupės paslaugos Minske prisistatytos bendrame egzpoziciniame stende.


Parodoje dalyvavo „Arijaus" Rinkodaros ir plėtros direktorius Egidijus Ramonas, OOO „Arijus Logistics" Transporto vadybininkas Dmitrij Kosobuckij, „Kontransos" vadovas Donatas Paulauskas ir „Marikontos" vyriausioji vadybininkė Kristina Petrauskienė.


Egidijus Ramonas pasakojo, kad parodoje Baltarusijoje pavyko pabendrauti ir su naujuoju Lietuvos ambasadoriumi šioje šalyje Linu Linkevičiumi bei įgaliotu ministru Gintautu Vasiuliu.


Kristinai Petrauskienei tai buvo pirmoji paroda, kurioje teko dalyvauti. „Labiausiai dalyvauti parodoje suviliojo galimybė pakeisti aplinką, praplėsti akiratį, užmegzti naudingų kontaktų bei gauti naujų užsakymų", - pasakojo „Marikontos" vyriausioji vadybininkė.


Paklausta, kas parodoje „Transportas ir logistika" Minske nustebino labiausiai, K. Petrauskienė teigė, jog viskas vyko kaip tikėtąsi: „Buvo tikrai nemažai lankytojų, kurie domėjosi, kas tokie esame, kokiomis kryptimis dirbame, kokių bendradarbiavimo galimybių galime pasiūlyti. Prie naujo kliento reikia mokėti prieiti, jį sudominti - toks ir buvo tikslas."

 

Rinkodaros ir plėtros vadovo E. Ramono teigimu, parodoje dalyvaudami su atskiru stendu, turėjome galimybę dar labiau išskirti savo teikiamas paslaugas. „Manau, ši mintis pasiteisino", - grįžęs į Lietuvą užtikrintai sakė vienas iš „Arijaus" vadovų.

 

Dalyvavimas parodoje dalinai finansuotas iš ES struktūrinės paramos pagal VP2-2.1-ŪM-04-K priemonę „Naujos galimybės".
 

 

 

 
Grįžti atgal