Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2013 08 07

LINKSMUOSE IŠBANDYMUOSE „ARIJAUS" DARBUOTOJAI STIPRINO KOMANDIŠKUMĄ

 

Rugpjūčio 3 d. „Arijaus" įmonių grupės darbuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos buvo pakviesti į komandos formavimo renginį - mokymus „Paprasti žmonės daro nepaprastus dalykus" Klaipėdoje. Iki paskutinės akimirkos nežinoję, kas jų laukia, kolegos netikėtus išbandymus sutiko entuziastingai ir savo aktyvumu stebino mokymų organizatorius.

 

Pasidalinę į aštuonias grupes, renginio dalyviai pirmiausiai surengė šaunius komandų pristatymus, patys pasigamino vėliavas. Pirmasis komandoms tekęs išbandymas - plausto statymas. Jau netrukus paaiškėjo, kad įvykdyti reikalavimo savo plaustu persikelti per tvenkinį nesušlapus, niekam nepavyks. Tačiau karštą dieną vanduo nei kiek negąsdino, ir komandos šlapiais plaustais drąsiai yrėsi į kitą krantą.

 

Neilgai trukus mokymai persikėlė į Dreverną, kur „Arijaus" darbuotojų laukė kliūčių ruožas. Visi komandoms vėliau tekę išbandymai - šaudymas į taikinį, „pasivaikščiojimas" perlaidos vamzdžiu, važiavimas dviračiu užrištomis akimis ir kiti - mokymų dalyvius ir juokino, ir šiek tiek gąsdino.

 

Tačiau kaip pasakojo „Arijaus" Personalo ir administracijos skyriaus vadovė Judita Drugeikienė, vienas iš šių mokymų tikslų ir buvo baimės įveikimas, savęs išbandymas įvairiose situacijose. „Esu tikra, kad šie komandos formavimo mokymai dar ilgai bus aptarinėjami. Džiaugiamės, kad po išbandymų žmonės dar labiau susibendravo, kai kurie ir susipažino, nes kai įmonė pakankamai didelė, tik per tokius renginius gali sutikti kolegas iš kitų miestų, valstybių", - pasakojo J. Drugeikienė. 

 

Po kliūčių ruožo renginio dalyviai pasiekė galutinę vietą - stovyklą Svencelėje netoli Kuršių marių. O po sočios vakarienės „Arijaus" darbuotojai dar susirungė virvės traukimo bei sumo imtynių rungtyse.

 

Čia komandos buvo apdovanotos - išrinkta rezultatyviausia, akademiškiausia, kūrybiškiausia ir ekstremaliausia komanda bei labiausiai mokymuose pasižymėjęs dalyvis. Ši nominacija atiteko Ekspedijavimo departamento vadybininkei Rūtai Rakevičiūtei, drąsiai įvykdžiusiai užduotis ir svariai prisidėjusiai prie bendro savo komandos rezultato.

 

Galiausiai vis dar kalbėdami tik apie įspūdžių pilną dieną, mokymų dalyviai grįžo į Klaipėdą. Taip praėjo dar viena turininga, smagi, ilgam įsiminusi „Arijaus" komandos diena. 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU