Naujienos
Grįžti atgal
2007 04 04

UAB ,,ARIJUS" VEIKLA REMSIS AUKŠTAIS APLINKOS APSAUGOS STANDARTAIS


Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovei „Arijus" įteiktas naujas ISO 14001 vadybos sistemos sertifikatas. Įdiegta aplinkos apsaugos sistema garantuoja, kad aplinkos apsaugos standartų bus laikomasi visuose bendrovės veiklos etapuose.


Bet kurio ISO standarto įdiegimas pirmiausia reiškia įsipareigojimą nuolat gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei veikia jų pripažinimą. Be to, įgijusi šį sertifikatą įmonė įpareigota rinktis ekologiškiausią veiklą rinkoje vykdančius rangovus.


Siekdama laikytis aukštų ekologiškos veiklos standartų bei plėsdama paklausias autotranstorto paslaugas, iki 2008 m. pabaigos bendrovė ketina investuoti į nuosavo vilkikų parko atnaujinimą apie 17,5 mln. litų (pernai jau investavo apie 3,22 mln. litų) ir įsigyti 70 modernių ir ekologiškų „Euro-5" standartus atitinkančių vilkikų. Pirmieji vilkikai bendrovę pasieks šią gegužę.


Be naujojo ISO 14001 sertifikato, įmonei atnaujintas ISO 9001 vadybos sistemos sertifikatas.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU