Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 11 18

DALYVAVO NEGABARITINIŲ KROVINIŲ KONFERENCIJOJE MASKVOJE


Lapkričio 17-18 d. Maskvoje, Rusijoje, vyko tradicinė tarptautinė konferencija „Heavy Russia 2014", skirta negabaritinių krovinių rinkai. Kasmetiniame renginyje susitinka didžiausi negabaritinių krovinių rinkos žaidėjai regione, taip pat dalyvauja svečiai iš Vakarų Europos, JAV ir kitų šalių.

 

Šiemet konferencijoje pranešimus skaitė ypač stambius projektus įgyvendinantys vežėjai, ekspeditoriai, projektuotojai, montuotojai ir kiti rangovai. Kaip pasakojo „Heavy Russia 2014" dalyvavęs „Arijaus" Ekspedijavimo departamento vadybininkas Medardas Znaidauskas, nors šioje konferencijoje viena iš seniausiai Lietuvoje gyvuojančių logistikos įmonių pranešimo neskaitė, tačiau nuveikta tikrai nemažai: „Asmeniškai pabendravome beveik su visais seminaro dalyviais, užmegzta nemažai dalykinių kontaktų, kurie, tikimės, virs naudingais verslo santykiais, išdalinta „Arijaus" reklaminė medžiaga."

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU