Naujienos
Grįžti atgal
2006 03 28

UŽ SPARČIAUSIĄ AUGIMĄ "ARIJUI" ĮTEIKTAS "ANATOLIJAUS" APDOVANOJIMAS


Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo UAB "Arijus" išrinkta "Metų laivų agentavimo ir ekspedijavimo bendrove". Jai įteiktas "Anatolijaus" apdovanojimas už praėjusiais metais sparčiausiai šalyje augusią krovinių gabenimo ir ekspedijavimo veiklą.


"Labai džiaugiamės, jog mūsų pastangos ir veiklos rezultatai neliko nepastebėti. Šį apdovanojimą laikome ne tik dideliu laimėjimu ir išskirtiniu įvertinimu, bet ir ypatingu paskatinimu toliau nuolat augti ir tobulėti, - atsiimdamas prizą sakė bendrovės generalinis direktorius Armis Valiulis.


Praėjusiais metais "Arijaus" pajamos siekė 93, 38 mln. litų ir daugiau nei du kartus viršijo 2004 metų rezultatus. Pasak Armio Valiulio, didžiausią įtaką rezultatams turėjo ženklus ekspedijuojamų krovinių augimas, konteinerinių krovinių apyvartos bei autotransportu pervežamų krovinių srautų didėjimas.


Tarptautinio verslo žurnalo "JŪRA MOPE SEA" iniciatyva "Anatolijaus" nominacijos skelbiamos jau šeštus metus. Pasak organizatorių, šių apdovanojimų tikslas - įvertinti ir paskatinti jūros ir transporto verslo kompanijas už jų indėlį į Lietuvos ekonomiką, investicijas, naujos technikos ir modernių technologijų diegimą, siekiant didesnio Lietuvos, kaip tranzito valstybės, patrauklumo tarptautinėje rinkoje.


"Anatolijaus" apdovanojimas - tai jau nebe pirmas aukštas "Arijaus" įmonių grupės įvertinimas. Praėjusiais metais bendrovės teikiama krovinių gabenimo trumpųjų nuotolių laivybos linijomis paslauga "Jūrų greitkelis" buvo apdovanota "Lietuvos metų gaminio" aukso medaliu. Už puikius ekonominius ir kokybės rodiklius, naujų technologijų diegimą bei sparčią veiklos plėtrą 2004-aisiais "Arijus" gavo "Metų eksportuotojo" vardą.


Išlaikydamas pirmaujančią poziciją šalies konteinerinių krovinių gabenimo rinkoje, savo tolesnę plėtrą "Arijus" sieja su ekspedijavimo paslaugų gabenat krovinius "nuo durų iki durų" vystymu. Šiais metais planuojama bendrovės tinklo plėtra kitose Baltijos šalyse. Dabar veikia bendrovės agentūros Maskvoje ir Minske.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU