Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2012 01 23

UAB „ARIJUS" DIDINA TEIKIAMŲ PASLAUGŲ GALIMYBES

 

arijus_interbulk.JPG

Krovinių gabenimo konteineriais pradininkė Lietuvoje UAB „Arijus" š. m. sausio 17 d. pasirašė sutartį su Jungtinės Karalystės kompanija „InterBulk Group" (InterBulk). Tai viena didžiausių kompanijų pasaulyje teikianti intermodalinius sprendimus skystų, miltelinių ar granuliuotų medžiagų transportavimui į bet kurią pasaulio vietą.

 

Pagal pasirašytą sutartį bendrovė „Arijus" tapo oficialiu kompanijos „InterBulk" atstovu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

 

Komentuodamas pasirašytą sutartį bendrovės „Arijus" Vykdomasis direktorius Vainius Kaunietis sakė, kad pasirašyta sutartis su pasaulinio lygio kompanija ne tik padidina „Arijaus" galimybes pritraukti papildomus krovinių srautus, bet ir išplečia galimybę bendrovės klientams teikti ekonomiškus logistinius sprendimus krovinių gabenimui, reikalaujančiam specialių transportavimo priemonių. Pagal sutartį įgyti įgaliojimai atstovauti „InterBulk" kompaniją keturiose Baltijos jūros šalyse, suteikia bendrovei konkurencinio pranašumo.

 

Kompanijos „InterBulk" Skystų krovinių padalinys (The Liquid Bulk Division) valdo trečią pagal dydį tankkonteinerių parką pasaulyje, o Birių krovinių padalinys (The Dry Bulk Division) - didžiausią specializuotų, skirtų biriems produktams gabenti, konteinerių parką Europoje. Kompanijos „InterBulk" bendras 9500 tankkonteinerių ir 10000 specializuotų biriems kroviniams gabenti konteinerių parkas yra visiškai intermodalinis. Tai leidžia kompanijai siūlyti klientams krovinių gabenimo sausumos keliais, geležinkeliu ar jūra paslaugas už patrauklią kainą.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU