Naujienos
Grįžti atgal
2011 12 12

DĖL KONKURENCIJOS TARYBOS NUTARIMO

 

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2011 m. gruodžio 8 d. nutarė pripažinti, kad UAB „Arijus", dar trisdešimt dvi Lietuvos laivybos maklerių ir agentų asociacijos narės ir pati asociacija 1998 m. sudarė draudžiamą susitarimą nustatyti minimalias laivų agentavimo paslaugų kainas, tuo pažeidė Konkurencijos įstatymo ir Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo reikalavimus ir už tai joms paskirtos piniginės baudos. UAB „Arijus" tokį nutarimą ketina skųsti.

Nutarimas per 20 dienų nuo jo įteikimo dienos ar paskelbimo leidinio „Valstybės žinios" priede „Informaciniai pranešimai" gali būti skundžiamas teismui, ir bendrovė neabejotinai pasinaudos tokia savo teise.

„Arijaus" vadovai mano, kad bendrovės pateikti argumentai nebuvo išgirsti, suprasti ir tinkamai įvertinti. Mes įsitikinę, kad buvimas asociacijos nariu dar nereiškia dalyvavimo bet kokiame susitarime ir negali būti taip vertinamas.

Dėl šio įvykio Lietuvos laivybos maklerių ir agentų asociacija gruodžio 13 d. organizuoja spaudos konferenciją. Apie konferencijos laiką ir vietą žiniasklaidai praneš Lietuvos laivybos maklerių ir agentų asociacija.
 
Grįžti atgal