Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2020 09 10

"VILTIES BĖGIME 2020" ARIJAUS BĖGIKAI IŠKOVOJO SIDABRĄ

 

Saulėtas rugsėjo 6-osios sekmadienis jau 13-tąjį kartą sukvietė būrį sporto entuziastų į tradicinį uostamiesčio Vilties bėgimą, kurio pristatyti seniai nebereikia - nuo 2008 metų vykstantis renginys jau peraugo ne tik Klaipėdos, bet ir Lietuvos sienas.
Brolio pranciškono Benedikto galvoje gimusiai idėjai prieš trejus metus Europos lengvosios atletikos asociacija suteikė 3 žvaigždučių įvertinimą ir tarptautinį sertifikatą. Vilties bėgimas yra įtrauktas ir į tarptautinį Europos bėgimo plentu kalendorių. Prieš 13 metų prasidėjusi akcija, skirta onkologinių ligonių ir jų artimųjų palaikymui, užaugo iki pusmaratonio ir maratono, tačiau įvairaus amžiaus bėgimo dalyviai gali rinktis ir kur kas trumpesnes trasas. Dalis jų šiemet yra tik virtualios, o dėl saugumo nuspręsta atsisakyti anksčiau tradiciškai vykusių koncertų bei kitų veiklų.
Panaudodami per pirmuosius 7 metus Vilties bėgimų metu surinktas aukas, ES ir privačių rėmėjų lėšas, broliai pranciškonai įgyvendino savo idėją - 2014-aisiais atidarė Šv. Pranciškaus onkologijos centrą. Šiandien centre per metus suteikiama daugiau nei 4000 paslaugų onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Arijiečiai šiemet Vilties bėgime iškovojo II vietos medalius!
Arijaus komanda 2020, įveikusi maratono trasą - 42 kilometrus 195 metrus - per 3val. 36min. 31sek.:
Viktorija Toleikytė
Algirdas Šukys
Mantas Pakėnas
Virginija Kaunietė
Milda Kučinskaitė
Gediminas Donauskas
Artūr Muravjov
Marius Paldauskas

 

Įdomioji statistika 8x8x8:
- Mūsų įmonė Vilties bėgime dalyvavo 8 kartą,
- Arijaus komandą sudarė 8 bėgikai,
- Maratono estafetėje dalyvavo 8 bėgikų komandos.

 

Maratono estafetės geriausi rezultatai:
1. Aros Marine 3:32.02
2. Arijus 3:36.31
3. Broliukai 3:41.04

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU