Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2020 03 01

ARIJAUS PASLAUGOS BUVO PRISTATYTOS "GULF FOOD" DUBAJUJE

 

Vasario 16 - 20 dienomis Dubajuje vyko viena didžiausių pasaulyje prekybos maistu ir gėrimais paroda.
Statistika teigia, jog šis grandiozinis renginys yra trečias pagal populiarumą maisto renginių pasaulyje, į jį kasmet atvyksta 100 000 lankytojų iš 180 šalių. Atstovaujami maisto pramonės sektoriai: pieno, mėsos, konditerijos gaminių, gėrimų, pasaulio virtuvių, riebalų ir aliejų.
Mūsų įmonė šioje parodoje dalyvavo pirmą kartą. Vienas iš pagrindinių tikslų buvo susitikti su esamais partneriais iš įvairių šalių (Lenkijos, Nyderlandų, Danijos, Ukrainos, Sirijos, JAE, Turkijos, Jemeno) bei užmegzti naujų ryšių su kitų regionų gamintojais ir prekybininkais. Arijus yra užmezgęs tvirtus ir ilgalaikius santykius su Baltarusijos pieno ir mėsos eksportuotojais, todėl buvo ypatingai svarbu palaikyti partnerius įvairiose ​​derybose, vykusiose Baltarusijos stende. Renginio metu vyko daugybė diskusijų dėl naujų eksporto užsakymų ir sutarčių, Arijus buvo įvardijamas kaip Baltarusijos gamyklų eksporto logistikos partneris. Kai kurios naujos sutartys buvo pasirašytos jau parodoje, tad grįžę iš Dubajaus jau pradėjome vykdyti užsakymus gabenimams į Siriją, JAE, Kiniją ir kt.
Apsiginklavęs patirtimi, partnerių parama bei naujų kontaktų gausa, Arijus tvirtai žengia link savo tikslo: tapti stipriu žaidėju maisto gabenimo rinkoje, palaikyti ne tik Baltarusijos, Ukrainos ir Baltijos šalių eksportuotojus, bet ir bendradarbiauti su kitų pasaulio šalių prekybininkais ir gamintojais.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU