Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2020 03 22

GERA DARYTI GERA

 

Mūsų įmonės darbuotojai ne tik puikiai dirba, šauniai pramogauja, bet ir nuolat dalijasi gerumu su tais, kam labai reikia.
Arijus, UAB yra pagrindinis paramos fondo AUŠAITIS rėmėjas. Fondas šiuo neįprastu vardu buvo pavadintas ne atsitiktinai: Aušaitis lietuvių ir prūsų mitologijoje - gydymo dievas, ligonių dievaitis, mitinis gydytojas žalčio pavidalu.
Ši ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas - remti sergančius vaikus ir jų šeimas, įsteigta dar 2013 metais, neturi pastovių finansavimo šaltinių, todėl kiekvienas, kad ir mažiausias, indėlis labai svarbus.
Šiuo metu globojame 5 vaikus, turinčius įvairių raidos problemų.
Visos surinktos lėšos skiriamos globotiniams atsižvelgiant į kiekvieno individualius poreikius.
Prie pagalbos sergantiems vaikams norintys prisidėti Arijiečiai gali skirti savo 1.2 % metinio GPM arba pervesti lėšų tiesiogiai į fondo sąskaitą. Tai lengvai padarysite prisijungę prie Aušaičio puslapio internete https://ausaitis.lt/noriu-prisideti/.
Būsime labai dėkingi už Jūsų pagalbą.

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU