Naujienos
Grįžti atgal
2019 06 09

ARIJAUS ĮMONIŲ GRUPĖS PASLAUGOS BUVO PRISTATYTOS TARPTAUTINĖJE PARODOJE „TRANSPORT LOGISTIC 2019"

 

Šiemet, birželio mėnesį, Miunchene įvyko didžiausia pasaulyje logistikos paroda, kurioje savo paslaugas pristatė rekordinis dalyvių skaičius. Transport Logistic paroda vyksta kas du metus. Šis renginys laikomas vienu didžiausių pasaulyje, vienoje vietoje sutelkiantis logistikos ir transporto pramonės lyderius. Arijus grupė jau eilė metų yra šios prestižinės parodos dalyvė.
Parodoje mūsų įmonės atstovai aktyviai bendrauja su stendo lankytojais, pristato Arijaus grupės paslaugas, ieško sąlyčio taškų ir bendradarbiavimo perspektyvų. Tai puiki platforma susitikti su naujais klientais ir tiekėjais, bei kartu atrasti naujas vystymosi kryptis bei užmegzti ilgalaikius verslo santykius.
Šiek tiek statistikos.
2019 m. Transporto logistikoje dalyvavo 2 374 dalyviai iš 63 šalių, t.y. 10 procentų daugiau nei 2017 m. Parodą aplankė apie 64 000 lankytojų iš 125 šalių, tai yra 5 proc. daugiau nei 2017 m. Iš kitų pasaulio kraštų atvyko 30.000 lankytojų. Parodos plotas viso 125 000 kvadratinių metrų.
TOP 10 dalyvių šalių be Vokietijos: Nyderlandai, Italija, Belgija, Prancūzija, Lenkija, Kinija, Austrija, Ispanija, Jungtinė Karalystė ir Čekija.
Nauji dalyviai: Fercam, Neutral Air Cargo, Hong Kong COSCO Shipping Lines, China Asia Shipping and Yuxinou Logistics, DHL.

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU