Naujienos
Grįžti atgal
2019 02 28

STEBUKLUS KURIAME KARTU

 


Arijus, UAB jau daugelį metų kryptingai įsitraukia į įvairias socialines iniciatyvas. Viena iš tokių iniciatyvų, tai kasmetinio labdaros golfo turnyro „GOLFAS IŠ ŠIRDIES" rėmimas. Ne vienerius metus šiltai bendraujame su šio fondo vadove Daiva Mumgaudiene.

 

„Įmonė Arijus yra didžiausia šio fondo rėmėja, todėl labai norime pasidžiaugti bendrai pasiektais stulbinamais rezultatais. Ačiū Jums nuo manęs, Agnytės ir jos Mamos Editos",- šiuos šiltus žodžius Arijus įmonei atsiuntė nuostabi labdaros fondo „Golfas iš širdies" vadovė Daiva Mumgaudienė.

 

Labdaros golfo turnyro „GOLFAS IŠ ŠIRDIES" tikslas - surinkti lėšų delfinų terapijos, muzikos terapijos seansams ir prisidėti prie Agnės Vitkauskaitės gydymo proceso. Keturiolikmetė mergaitė varžosi su Kornelijos de Lange sindromu - reta genetine liga, sutrikdančia vaiko fizinį ir psichinį vystymąsi. Mergaitė nors mažais žingsneliais daro pažangą ir nepaprastai mus tuo džiugina.

 

Daugiau apie mergaitės gydymo pasiekimus:

 http://m.klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/genetine-liga-serganti-mergaite-paneige-niurias-gydytoju-prognozes-901944?fbclid=IwAR0CQ_WLoK5Ji9EIqmxKGyTcfjEe_8aN7NLQicIZc-vTycWFNeJwm0GqOhw

 
Grįžti atgal