Naujienos
Grįžti atgal
2018 12 09

 NEIGIAMAS ATSAKYMAS NĖRA KLIŪTIS SIEKTI SAVO TIKLSO

 

Net po kelių nesėkmingų bandymų gauti stipendiją trokštamiems mokymams ekspedijavimo departamento vyr. vadybininkė Rūta Rakevičiūtė pagaliau gavo teigiamą atsakymą. Lapkričio 26 - gruodžio 7 dienomis ji dalyvavo APEC rengtuose mokymuose, vykusiuose Antverpene.

APEC - Antverpeno ir Flandrijos mokymų centras jau nuo 1977 metų perduoda uostų žinias bei gerąją praktiką visam pasauliui. Per metus APEC seminaruose dalyvauja daugiau nei 13 000 žmonių iš 150 šalių. APEC yra daug daugiau nei tik mokymų apie uostus centras, tai - langas į pasaulį, sutelkiantis žmones ir žinias iš visų kraštų.

Trumpų praktinių ir interaktyvių kursų metu dalyviams suteikiama galimybė įgyti didžiulį kiekį žinių apie su uostais susijusius dalykus. APEC seminarai sutelkia dėmesį į visapusį įsitraukimą ir diskusijas, skatina profesionalų dialogą tarp viešųjų ir privačių uostų vadovų bei kitų su uostais susijusių profesijų atstovų iš įvairių šalių.

  

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU