Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2019 01 01

ARIJUS, UAB TAPO LIETUVOS MARKETINGO ASOCIACIJOS NARIU

 

LiMA vienija marketingo bendruomenę, tai stipriausia profesinė sąjunga Lietuvoje, turinti daugiau nei 900 narių, rengianti konferencijas, seminarus, vykdanti šios srities profesionalų sertifikavimą.
Asociacijos skyriai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.
Asociacija vienija fizinius, o nuo 2008 m. - ir juridinius asmenis. LiMA veikloje dalyvauja profesionalai iš skirtingų verslo sričių. Dažnose marketingo specialistų diskusijose iš diametraliai priešingų sričių atskleidžiamos naujos galimybės, pažvelgiama iš skirtingų pozicijų bei gaunama būtent ta nuomonių įvairovė, kurios neįmanoma gauti priklausant šakinei asociacijai ar diskutuojant tik įmonės viduje.
LiMA egzistuoja jau 14 metų. 2004 metais įkurta Marketingo specialistų asociacija (MSA) 2008 metais, vadovaujantis užsienio kolegų patirtimi, pervadinta Lietuvos marketingo asociacija (LiMA).

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU