Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2012 02 01

 UAB „ARIJUS" PARDAVIMAI 2011 M. IŠAUGO TREČDALIU

 

Viena iš seniausiai rinkoje veikiančių krovinių transportavimo įmonių UAB „Arijus", nepaisant 2011 m. antroje pusėje augusių kainų ir nerimo bangos eurozonoje, praėjusius metus baigė beveik trečdaliu (31,6 proc.) išaugusiais pardavimais. Įmonių grupės pardavimai pernai siekė 83,71 mln. Lt ir buvo 20,19 mln. Lt didesni nei 2010 m. Ikimokestinis grupės pelnas 2011 m. siekė 3,62 mln. Lt - tai beveik dukart daugiau nei užpernai.

 

UAB „Arijus" Finansų direktoriaus Gedimino Garkausko teigimu, 2011 m. įmonių grupei buvo naujo požiūrio į vykdomą veiklą ir naujų galimybių įtvirtinimo metai.


Didžiausią įtaką aukštiems rezultatams padarė veiklos pertvarkymas ir nauji projektai. „Dėl 2010 m. antroje pusėje prasidėjusios ir pernai pasibaigusios veiklos pertvarkos, struktūra ir darbas pasikeitė nuo paslaugų organizavimo pagal pervežimo tipą į paslaugų organizavimą pagal paslaugų teikimo pobūdį. Teigiamos įtakos įmonės rezultatams turėjo laimėti ir įgyvendinti tarptautiniai projektai, pradėtas „Unifeeder" laivybos linijos agentavimas Latvijoje bei beveik trečdaliu išplėstas nuosavo autotransporto parkas",- akcentavo UAB „Arijus" Finansų direktorius.

 

Netrukus garbingą dvidešimtąjį jubiliejų švęsianti krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonė šiais metais savo veiklą toliau orientuos į plėtrą bei paslaugų kokybės gerinimą. 2012 m. planuojamas 13 proc. pardavimų augimas, o bendras įmonių grupės pelnas turėtų išlikti panašus kaip 2011 metais. UAB „Arijus" generalinio direktoriaus Arijaus Ramono teigimu, planuojamas pardavimų augimas paremtas ilgalaike įmonės strategija, tvaria plėtra ir naujų projektų įgyvendinimu.

 

Rita Girdvainytė
Viešųjų ryšių specialistė,
+370 46 31 29 87

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU