Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2018 09 13
Įmonės atstovai šių metų rugsėjo mėnesį vyko į tarptautinę transporto ir logistikos parodą Almatoje. Dalyvavimas transporto ir logistikos parodose atveria galimybes pristatyti įmonės paslaugas tarptautinėje transporto rinkoje.
Šiemet įmonė buvo pristatoma nuosavame stende, siekiant įtvirtinti įmonės vardo žinomumą NVS rinkose. Stendas nuo pat pirmos dienos sulaukė labai daug lankytojų. Arijaus stendą aplankė esami Kazachstano rinkos klientai, kuriais jau ne vienerius metus puikiai bendradarbiaujame. Bet ir potencialūs klientai, kurie apie teikiamas paslaugas jau buvo girdėję ir į parodą atvyko tikslingai siekdami susitikti su Arijaus atstovais.
„Šiais metais paroda vyko Almatoje, todėl susilaukėme dėmesio ne tik iš Kazachstano ekspeditorių, bet ir potencialių klientų, kurie atvyko iš kitų šalių, turintys krovinių ne tik Kazachstano kryptimis, bet iš Rusijos į Ameriką. Taip pat mūsų atskirame stende apsilankė ir Kazachstano vairuotojai, kurie ieško darbo Europoje. Paroda buvo aktyvi, nors nepasirodė labai didelė, tačiau gauti pirmieji užsakymai iš Kazachstano įmonių. Turėjome nemažai susitikimų su esamais klientais, bendrauta dėl bendradarbiavimo ateityje", - savo įspūdžiais su Arijiečio redakcija pasidalino NVS skyriaus direktorė Laura Butkevičienė.
Šiais metais parodoje dalyvavo 83 dalyviai iš 12 šalių. Parodą aplankė 1766 unikalus lankytojas, tai 30% daugiau nei 2017.
 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU