Naujienos
Grįžti atgal
2016 12 08

"ARIJAUS" ĮMONIŲ GRUPĖJE LAIKOMASI AUKŠTŲ KOKYBĖS IR SAUGOS REIKALAVIMŲ

 

Baigiantis metams, vienoje iš lyderiaujančių krovinių ekspedijavimo ir gabenimo įmonių grupių šalyje vyko SQAS auditas, kurio išvados patvirtino, kad "Arijus" laikosi aukštų kokybės ir saugos reikalavimų. Saugos ir kokybės vertinimo sistema SQAS (angl.: Safety & Quality Assessment System) yra Europos chemijos pramonės asociacijos reikalavimai, sukurti specialiai logistikos paslaugų teikėjams. Pirmąkart UAB "Arijus" pripažinta atitinkanti SQAS reikalavimus 2013 metais.

 

Kaip pasakojo bendrovės generalinis direktorius Arijus Ramonas, šiuos aukštus SQAS reikalavimus atitinka dar labai nedaug Lietuvos įmonių. "SQAS sertifikatas rodo, jog "Arijus" ne tik teikia aukščiausio lygio paslaugas, bet ir tai, jog pagrindinės įmonės vertybės - sąžiningumas, profesionalumas, darna, saugumas ir bendradarbiavimas - išties yra tas pamatas, ant kurio jau beveik 25 metus laikosi vis auganti ir stiprėjanti įmonių grupė", - kalbėjo A. Ramonas.

 

Įmonės vadovo teigimu, ši sistema yra itin naudinga ir siekiant tobulinti veiklą ateityje, mat padeda klientams įvertini bendrovės teikiamų paslaugų kokybę, taip pat nuolat parodo ką dar reikia tobulinti. Kita SQAS atestacija įmonėje numatoma po trejų metų. 2013 metais UAB „Arijus" taip pat buvo suteiktas AEO sertifikatas, 2011 metais - Bendrosios garantijos sertifikatas TC31, taip pat jau dešimtmetį bendrovė veikia laikydamasi ISO vadybos ir aplinkosaugos standartų.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU