Naujienos
Grįžti atgal
2016 11 20

ŠIŲMETIS „ARIJAUS" PARODŲ SEZONAS BAIGĖSI UZBEKISTANE


„Arijaus" įmonių grupės paslaugos lapkričio 16-18 d. pristatytos transporto ir logistikos parodoje „TransUzbekistan 2016" Taškente, Uzbekistane. Šioje parodoje viena iš didžiausių logistikos įmonių šalyje dalyvavo drauge su Lietuvos nacionaline vežėjų automobiliais asociacija „Linava". NVS Logistikos skyriaus direktorė Laura Butkevičienė pasakojo, kad nors paroda Taškente lyginant su kitais panašiais renginiais regione, buvo nedidelė, tačiau joje netrūko susitikimų su klientais ir partneriais, jau pradėti nauji projektai. „Parodoje dalyvavo nemažai latvių bei lietuvių įmonių. Uzbekistano rinka skiriasi nuo Rusijos ir Kazachstano, ten vežti krovinius sudėtingiau dėl biurokratinių kliūčių, tačiau tam mes ir esame - kad kelią surastume arba sukurtume, ir nesvarbu, per kokias šalis jis drieksis", - pasakojo L. Butkevičienė.


Šioje parodoje „Arijaus" įmonių grupės komanda daugiausiai dėmesio skyrė krovinių gabenimui sausuma iš Europos į Kazachstaną bei multimodaliniams pervežimams per Klaipėdos ir Rygos uostus. „Daugiausiai susitikimų turėjome su ekspeditoriaus, nes Uzbekistano klientai nelinkę tiesiogiai dirbti su kitų šalių vežėjais", - pastebėjo įmonės NVS Logistikos skyriaus direktorė.


Paklausta, ar dalyvavimas drauge su LINAVA turėjo privalumų, L. Butkevičienė atsakė teigiamai. „Parodoje mes atstovaujame savo įmonei. Rytų rinkose vis dar sunkiai suvokiama, kaip veždami krovinius ne su savo transportu, galime siūlyti palankesnes kainas, nei veždami savo Euro 6 automobiliais. Dažniausiai į šias rinkas gabenami kroviniai Euro 3, Euro 4, Euro 5 emisijos standartus atitinkančiais automobiliais. Šiose rinkose dirbdami kaip ekspeditoriai galime pasiekti geresnių rezultatų, nei kaip tiesioginiai vežėjai", - teigė NVS Logistikos skyriaus direktorė Laura Butkevičienė.


„TransUzbekistan2016" „Arijaus" įmonių grupė baigė šių metų transporto ir logistikos parodų sezoną. Artimiausi renginiai laukia jau kitąmet - 2017 m. balandį vyks „TransRussia" Maskvoje.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU