Naujienos
Grįžti atgal
2016 10 08

STIPRINO BENDRADARBIAVIMĄ SU KAZACHSTANU

 

Almatoje (Kazachstane) spalio 4-6 d. vyko jubiliejinė, 20-oji tarptautinė paroda „Transit-Kazakhstan 2016", kurioje savo paslaugas pristatė ir „Arijaus" įmonių grupė. Renginys, kuriame dalyviai ir lankytojai buvo kviečiami susipažinti su naujausiomis paslaugomis bei technologijomis transporto ir logistikos srityje, UAB „Arijus" NVS logistikos skyriaus direktorės Lauros Butkevičienės teigimu, buvo kiek mažesnis nei pernai, tačiau vienos iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos įmonių paslaugos parodoje sulaukė nemažai dėmesio. „Prisistatėme bendrame stende su AB „Lietuvos geležinkeliai" bei Klaipėdos valstybiniu jūrų uostu, UAB „Baltijos pervežimai", parodos lankytojai domėjosi ir mūsų, ir mūsų partnerių paslaugomis, tad pokalbių bei susitikimų netrūko", - pasakojo L. Butkevičienė.


NVS logistikos skyriaus vadovė teigė pastebėjusi, jog daugiausiai dėmesio Kazachstane sulaukė kelios „Arijaus" įmonių grupės paslaugos. „Tai - negabaritinių krovinių gabenimas, dalinių krovinių konsolidavimas Lietuvoje ir pristatymas į Kazachstaną, multimodalinių krovinių gabenimas per Baltijos šalių uostus", - pasakojo L. Butkevičienė.


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ekonomikos ir finansų direktorius Martynas Armonaitis teigė, kad Lietuva turi gerai išplėtotą transporto infrastruktūrą ir logistikos centrų tinklą, Klaipėdos uoste veikia modernūs terminalai, tad Kazachstanui gal pasiūlyti saugius, greitus ir nebrangius įvairių krovinių pervežimus į Europos ir Skandinavijos šalis tranzitu per Lietuvos teritoriją. „Manome, kad dar turime neišnaudoto potencialo stiprinti bendradarbiavimą su šia valstybe, tad siekiame stiprinti tarpusavio santykius", - sakė M. Armonaitis.


Iš viso parodoje dalyvavo daugiau nei 100 įvairių valstybių įmonių, transportavimo pramonei pristatančių sandėliavimo bei jam skirtos įrangos, krovinių draudimo, išmuitinimo ir kitas su transportavimu susijusias paslaugas.

 
Grįžti atgal